Aliexpress'ten İstanbul PTT'ye gelen kargo bana kaç günde ulaşır?

Yunusemre0101

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, İstanbul Bakırköy'de oturuyorum, kargom PTT İstanbul Başakşehir Pim'de. Burada gümrük vergisini mi hesaplıyorlar, 2 gündür gelmedi çünkü. Elden gidip alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elden gidip alınabilir mi bilmiyorum ama Çin'den İstanbul'a gelme süresinden daha fazla bekleme ihtimaliniz var. :)

PIM'de postanız kontrol edilecek. Eğer ülkeye girişi yasak değilse vergilendirilip adresinize yollanacak.

Benim kargom 2 ay gelmeyince gidip kargoma bakabilir misiniz demistim dağıtıcı ile birlikte koli koli pakete baktık benim kargom yoktu. Sipariş ettikten 7 ay sonra getirdiler. Vergiyi gümrük de hesaplarlar kargocu ne anlar vergi hesaplamaktan. Gidip sorun kargom geldi görünüyor elden almak istiyorum deyin en azından şansınızı deneyin.

PİM
BAŞAKŞEHİRİSTANBUL(AVR)
22/08/2020 - 21:34:39Gümrükten ÇıktıİST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİMBAŞAKŞEHİRİSTANBUL(AVR)
22/08/2020 - 22:41:59Torba KapandıİST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİMBAŞAKŞEHİRİSTANBUL(AVR)
Şu anda bu şekilde yazıyor ve gümrük ücretini yazmışlar, kısa sürede elime ulaşır mı yoksa gidip elden alayım mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı