Aliexpress'ten Razer Deathadder Fare Alınır mı?

Furkan Ertem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir, Konak
Ürün linki budur: Tahmini Teslimat Zamanı.
7 ay önce almıştım. Evet ürün orijinaldir. Ancak satışı durdurulmuş.

1534371301199.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,ben bahsettiğiniz fareyi yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve aliexpressten aldım.Gayet rahat bir fare,razerın sitesinden de koduyla aratıp ürünün orijinal olup olmadığına bakabilirsiniz.Ben kendi aldığımın orijinal olduğunu oradan kontrol ettim.Eğer aliexpresste yok ise gearbestten de alabilirsiniz tabii ki satıcıyı iyice araştırmak lazım.

Merhaba,ben bahsettiğiniz fareyi yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve aliexpressten aldım.Gayet rahat bir fare,razerın sitesinden de koduyla aratıp ürünün orijinal olup olmadığına bakabilirsiniz.Ben kendi aldığımın orijinal olduğunu oradan kontrol ettim.Eğer aliexpresste yok ise gearbestten de alabilirsiniz tabii ki satıcıyı iyice araştırmak lazım.
Bende kullanıyorum. Zaten belirttim Alınır mı? diye.

Adam Synapse'den fotoğraf atmış, neyden bahsediyorsunuz?

Aliexpress'te sahte ürün bulmak zordur.
Yorumumda da belirttiğim gibi bildiğim kadarı ile farenin Razer Synapse programında görülmesinin sebebi orijinal ürünlerdeki ana kartların kopyalanması ancak konu hakkında belirttiğim düşünce yanlış olabilir. Ben zaten bir kesinlikten bahsetmemiştim. Yorumuma da ''bildiğim kadarı ile'' yazarak başlamıştım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı