Alınabilecek en ucuz 2. el olmayan oyun konsolu

ozersko

Centipat
Daha fazla  
2. el olmayan oyun fiyatları minimum olan bir konsol arıyorum ve arada derede kaldım yardımcı olan kişilere şimdiden teşekkürler (varsa Game Pass, PS Plus sistemi vb.)

PS olmak zorunda değil bütçem oyun fiyatları ve kendi fiyatı en düşük olan konsol neyse o
Ben her ne kadar sevmesem de Xbox tarafında Game Pass tam istedğiniz gibi. Uzun vadeli bir abonelik alırsanız oyun satın alma derdiniz olmaz zaten yığınla güzel oyun var. Fiyatlar da konsol ortalamaları ucuza zaten bulmanız zor. Series S en son 7-8 civarındaydı sıfır almak istediğiniz için.

Dış ülkeden getirilmiş Series S konsollara yönelin hocam.

Oyunları ucuza oynamak istiyorsanız da her iki konsolda da kardeşlik mevzusunu kullanırsınız.

Ben her ne kadar sevmesem de Xbox tarafında Game Pass tam istedğiniz gibi. Uzun vadeli bir abonelik alırsanız oyun satın alma derdiniz olmaz zaten yığınla güzel oyun var. Fiyatlar da konsol ortalamaları ucuza zaten bulmanız zor. Series S en son 7-8 civarındaydı sıfır almak istediğiniz için.
7-8k civarında satılanlar ithalat garantili hocam. Biraz sorunlu olanlar.

Xbox konsollar Avrupa'dan alınırsa Türkiye üzerinde de 2 yıl garantili oluyor. PlayStation'da böyle bir şey yok diye biliyorum. Onun için gereksiz yere Türkiye yüksek fiyata almayın.

Dış ülkeden getirilmiş Series S konsollara yönelin hocam.

Oyunları ucuza oynamak istiyorsanız da her iki konsolda da kardeşlik mevzusunu kullanırsınız.

7-8k civarında satılanlar ithalat garantili hocam. Biraz sorunlu olanlar.
Kardeşlik mevzusu tam olarak nedir açıklayabilirmisiniz

Kardeşlik mevzusu tam olarak nedir açıklayabilirmisiniz
Xbox'da iki kişinin, Ps'da ise 3 kişinin bir oyunu veya aboneliği ortak şekilde kullanması oluyor. Böylelikle ücret yarıya veya daha fazlaya bölünüyor. Aldığınız konsola göre bunun işleyişi değişir. Ben önceden One s ve Ps4 slim sahibi olduğum icin ikisini de deneyimledim. Şuan sadece Xbox Series S kullanıyorum.

Bu arada ortak şekilde kullanmada bir kişi girerken diğer kişi girememe gibi durum yok. İsteyen istediği zaman girebiliyor hesaba. Bunun güzel yanı o.

Geri
Yukarı