Alınabilir en ucuz kablolu veya kablosuz gamepad önerisi

Beyaz Saray

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben çakma veya replika olmayan, ölü bölgesi olmayan bir gamepad arıyorum. Windows'da kullanacağım. Kablolu veya kablosuz olabilir eğer fiyat olarak değecek bir fark varsa kablosuz tercihimdir. Kablolu olarak sanırım F310 en iyisi o fiyata her yerde o öneriliyor ama kablosuz opsiyonları da bilmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ben çakma veya replika olmayan, ölü bölgesi olmayan bir gamepad arıyorum. Windows'da kullanacağım. Kablolu veya kablosuz olabilir eğer fiyat olarak değecek bir fark varsa kablosuz tercihimdir. Kablolu olarak sanırım F310 en iyisi o fiyata her yerde o öneriliyor ama kablosuz opsiyonları dabilmek istiyorum.

Ucuzlarını almayın hocam, gerçekten evde olsaydım gönderirdim bir tane, kablolu replika PS2, PS3 tarzı çok var elimde(5-6 tane var herhalde) pit pazarlarından ve hediye vs. gelmişlerdi.

Ucuzlarını almayın hocam, gerçekten evde olsaydım gönderirdim bir tane, kablolu replika PS2, PS3 tarzı çok var elimde(5-6 tane var herhalde) pit pazarlarından ve hediye vs. gelmişlerdi.
Haklısınız hocam bende de şu an replika DS3 var bayağı kalitesiz. Sanırım F310 alacağım Kablosuz almaktan vazgeçtim elimdeki bluetooth dongle kalitesiz olduğu için büyük ihtimal kablosuz kullanırken sıkıntı yaşarım. Teşekkür ederim önerileriniz için.

İkinci el ve temiz bulabilirseniz GameSir T4 Pro ve G4S bakabilirsiniz kablosuz olarak. GameSir ürünlerinin ülkemizde satışı olmadığı için sıfır ürünü yurt dışından satın almanız gerekiyor o'da 1.000TL gibi bir fiyata geliyor en ucuzu. Bunlar dışında alabileceğiniz en ucuz kablosuz gamepad F710. bildiğim kadarıyla F310'da titreşim motoru yok ve büyük bir eksiklik bence. Zorlanmayacaksanız en iyi tercih F710 olacaktır.

İkinci el ve temiz bulabilirseniz GameSir T4 Pro ve G4S bakabilirsiniz kablosuz olarak. GameSir ürünlerinin ülkemizde satışı olmadığı için sıfır ürünü yurt dışından satın almanız gerekiyor o'da 1.000TL gibi bir fiyata geliyor en ucuzu. Bunlar dışında alabileceğiniz en ucuz kablosuz gamepad F710. bildiğim kadarıyla F310'da titreşim motoru yok ve büyük bir eksiklik bence. Zorlanmayacaksanız en iyi tercih F710 olacaktır.
Hocam ben elimdeki bluetooth dongle kalitesiz olduğu için kablosuzdan vazgeçmiştim ama F710 zaten kendi alıcısıyla geliyormuş. Dediğiniz gibi titreşim motoru çok kullanmasam da önemli artı. F310'dan vazgeçtim F710 almaya karar verdim. Siz yazmasanız hiç F710'a bakıp böyle alıcıyla geldiğini fark etmeyecektim. Sağ olun.

Geri
Yukarı