Alınan ekran kartının 2. el olduğu nasıl anlaşılır?

Bütçe
20000
Daha fazla  
Merhaba Amazon'dan ekran kartı aldım faturada görselde göreceğiniz üzere durum: Yeni ibaresi mevcut bu sıfır ürün kategorisine tabii mi yoksa 2. el ancak yeni bir ürün mü kutusu çok kirli ve sıkıntılı pis olduğunu söylebilirim. Bir de aldığım ürünün satıcı amazon.tr değil mi teyit eder misiniz aldığımda bakmıştım ama bu konuya şu an şüpheyle yaklaşıyorum.

Dosya Ekleri

• amazon.png
    amazon.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 36
  • WhatsApp Image 2023-12-01 at 17.18.30.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-01 at 17.18.30.jpeg
    217,3 KB · Görüntüleme: 39
  • WhatsApp Image 2023-12-01 at 16.26.11 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-01 at 16.26.11 (1).jpeg
    267,1 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba Amazon'dan ekran kartı aldım faturada görselde göreceğiniz üzere durum: Yeni ibaresi mevcut bu sıfır ürün kategorisine tabii mi yoksa 2. el ancak yeni bir ürün mü kutusu çok kirli ve sıkıntılı pis olduğunu söylebilirim. Bir de aldığım ürünün satıcı amazon.tr değil mi teyit eder misiniz aldığımda bakmıştım ama bu konuya şu an şüpheyle yaklaşıyorum.

Yanlış bilmiyorsam Amazon zaten geneli firma değil de kişisel satıcı kirli olmasından kastınız kutusu kirli diyorsanız satıcı ilgilenmemistir kutu tozlanmış aman neyse deyip geçirmiş büyük ihtimalle onun dışında başka anlama yöntemi varsa diğer arkadaşları da bekleriz.

@Engin. Hocam o konuyu kapattım buradan yazar mısın sıkıntı var mı Amazon TR'den almışım değil mi ve durumu: Yeni olmasında bir problem var mı ürün sıfır mı?

@Engin. hocam o konuyu kapattım buradan yazar mısın sıkıntı var mı Amazon TR'den almışım değil mi ve durumu: Yeni olmasında bir problem var mı ürün sıfır mı?

Bir de kurulumunu bir türlü yapamadım mevcut ekran kartını ve işlemcisini taktım ama gerçekten bayağı uğraştırıcı oldu ve kendime güvenemediğim için bilen birisiyle yapma kararı aldım bir bilgisayarcı bulacağım. Çıkarttıklarımı en azından tekrar sağlam bir şekilde monte ettim.

@Engin. Hocam o konuyu kapattım buradan yazar mısın sıkıntı var mı Amazon TR'den almışım değil mi ve durumu: Yeni olmasında bir problem var mı ürün sıfır mı?

Bir de kurulumunu bir türlü yapamadım mevcut ekran kartını ve işlemcisini taktım ama gerçekten bayağı uğraştırıcı oldu ve kendime güvenemediğim için bilen birisiyle yapma kararı aldım bir bilgisayarcı bulacağım. Çıkarttıklarımı en azından tekrar sağlam bir şekilde monte ettim.
Hocam Yeni yaziyorsa sifir urundur. Satici da faturada Amazon Turkiye olarak gorunuyor. Direkt olarak Amazon'dan satin almissiniz. Hicbir sorun yok. Gule gule kullanin. Kendinize guvenmiyorsaniz yanlis bir sey yapmamak adina bir bilenle yapin ama guvenilir birisi olsun.

Hocam yeni yaziyorsa sifir urundur. Satici da faturada Amazon Türkiye olarak gorunuyor. Direkt olarak Amazon'dan satin almissiniz. Hiçbir sorun yok. Gule gule kullanin. Kendinize guvenmiyorsaniz yanlış bir şey yapmamak adina bir bilenle yapin ama guvenilir birisi olsun.

Çok teşekkür ederim hocam yardımlarınız için sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı