Alınan ürünün sonradan indirime girmesi

neo7

Centipat
Herhangi bir ürünü satın aldıktan sonra indirime girmesi vermiş olduğu his.

Ürünü bir gün önceden satin alındığı icin 1000TL'lik oyun hediyesini kaçırmak.

Sifir parasiyla alınan bir ürünün kullanılmış olması.

Şanssızlığımın beni bırakmaması ve kıl payıyla bir fırsatın kaçması ve bir seyin fiyata nazaran az bedelle daha iyisini alma firsatini kacirmak ıçimi yiyen ve karartan durumlar. Yaşanılan bu durumlar çok can sıkıcı. Elbette hayatta zor şeyler yaşanıyor defalarca şansızlıkla hayatın sunmuş olduğu durumlarla karşılasınılıyor.

Umarım kimse böyle durumlarla karşılaşmaz.

Üzülmeyin hocam bende Dying Light 2 aldıktan 2 gün sonra oyun kırıldı.

Keske bir tek oyunu kacirmakla kalsam, diğer yaşanılan durumlar beni üzüyor. Bir ürün 50TL daha pahalıysa bile kimse daha fazla verip satin almayı istemez. Sonucta kasıtlı yaşadığım bir durum değil bu para olayı ve uygun miktarda biraz daha üstüne ekleyip daha iyisini alma fırsatını kaçırmak kötü hissetiriyor.

Aslında konuyu konu dışı açmıştım neden bu kadar şanssızlık yaşanıyor?
Sadece bu durumu yaşadığım için sormuyorum,bir seylerin yolunda gitmesi sizce bu kadar zor mu?

Paranız var ise bu durumları yaşayabilirsiniz. Benim mesela param yok hemen alamıyorum istediklerimi, mecburen en avatajlı zamanı sabırla bekliyorum. O yüzden hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.

Ben de dilediğim bir şeyi hemen alamıyorum haliyle bu durumların yaşanması daha da üzüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı