Alındı: ASUS X550JX-XX171D

Arkadaşlar merhaba Pcdepo'dan aldım. 13 Ekim'de sipariş verdim 27 Ekim'de elime ulaştı. Bekleyene kadar çatladım doğrusu. Çünkü ilk defa laptop siparişi verdim. Microsoft'un öğrencilere dağıttığı 8.1 uefi kurdum. kurulum 15 dk falan sürdü. driver kurulumu ile birlikte laptop tam olarak 50 dk'da hazırdı. 15 sn içinde açılıyor laptop ssd yok. Ben ilk defa laptop kullandığım için laptop bana güzel geldi. Klavye güzel ama toucped'e sert basmak gerekiyor. Oyunlarım orjinal değil bundan dolayı ne söylesem saçma gelir size. tsarım hoşuma gitti.
Ses gayet yeterli Sonic Master yazılımını kurdum. Kutu'nun içinden çıkan driver ile kurdum. Driver güncellemem gerekiyor mu bilmiyorum. Bazen internet bağlantısı kopuyor neden bilmiyorum bir çözümü var mı ? saygılar ve sevgiler kendinize çok iyi bakın. Mutlu bir gün geçirmeniz dileği ile :D

Kutunun içinde gelen driverları kurman çok yanlış olmuş. Asus sitesinden çok rahat indirebilirsin. Bu arada satın aldığın bilgisayarın bulunduğu internet linkini paylaşabilir misin?

Kutunun içinde gelen driverları kurman çok yanlış olmuş. Asus sitesinden çok rahat indirebilirsin. Bu arada satın aldığın bilgisayarın bulunduğu internet linkini paylaşabilir misin?
ASUS X550JX-XX171D 8GB Notebook - X550JX-XX171D , 2015 asus notebook, asus x550jx dizüstü2015 modelleri, asus X550JX-XX171D notebook, 2015 asus notebook modelleri, oyun asus, Notebook, Asus Laptop, Asus asus x serisi laptop, asus x serisi laptop fırsatları, asus x serisi laptoplar,X550JX- buyrun

Biostan tutun da ses driverlarına kadar her şeyi güncelle hemen. Bu arada hayırlı olsun. :)
Bios çok acil güncellemem şart mı acaba ?

Oyun içerisinde belli bir süre sonra sıcaklık değerlerini paylaşırsanız alacak diğer kişilere de yardımcı olursunuz. Hayırlı olsun. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı