[Alındı] Corsair 500R Beyaz

E

Emirhan Yiğiter

Ziyaretçi
Herkese merhaba arkadaşlar. Kasayı almış bulunmaktayım. Kasayı hiçbir yerde bulamadım. En sonunda Eryaman Vatan görevlisinin '' Topkapı mağzasında yoktur. '' demesinin üstüne @Silinen üye 'in ısrarıyla Topkapı mağzasını aradım. Ellerinde sadece teşir ürünü olduğunu söylediler. Mecburen getittirdim. Kasayı 230 TL ye Eryaman mağzasından dün akşam satın aldım.

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Yakında 400R montajından bir kaç görüntüde ben atacağım. Arkadaşa aldık ama bu sefer video çekmedik, görüntülerle idare edeceksiniz artık.

Hayırlı olsun.

2 tane hard drive modülü varya sağ tarafta, üstteki bölmeyi komple çıkarıp hard diski aşağıdaki bölüme tak. Ayrıca PSU'nun yan kısmına 140mm fan takarsan hava sirkülasyonu çok iyi olur.

İçi de dışı kadar güzel. Hayırlı olsun. Bizim burada hepsi var hepsi. Topkapı şubesi candır.

Teşekkürler. Yakında 2 tane de beyaz ledli Corsair Air AF120 almayı planlıyorum. İleride de 1 tane alt tarafa 140 MM fan alırım. Zaten okullar açılmak üzere. Haftada 2 gün kullanabileceğim. Seneye yaz tekrar çalışmaya başlayacağım. Kafamda 2-3 proje var. Birisi aynı SSD den alıp Raid 0 yapmak. Diğeri ise H100İ almak. Yaz sonuna kadar da para biriktireceğim. Yeterli bütçeye ulaşırsam SLİ yapacağım.

Kasa baya gösterişli duruyor vallahi. Özellikle fanların ışıklarına bayıldım. Kasayı daha havalı gösteriyor. Hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…