[Alındı] GTX 780 Sistem

Hayırlı olsun. Şansa bak bu temmuz ayında herkesin bilgisayar toplayacağı tuttu :) Hocam bende 4790 + GTX 780 ikilisi aldım. Oynadığın Watch Dogs ekran kartından gelen hediye mi ? Yoksa sen kendinden ayrıcadan mı aldın ?

Hayırlı olsun. Şansa bak bu temmuz ayında herkesin bilgisayar toplayacağı tuttu :) Hocam bende 4790 + GTX 780 ikilisi aldım. Oynadığın Watch Dogs ekran kartından gelen hediye mi ? Yoksa sen kendinden ayrıcadan mı aldın ?
Teşekkürler, sanada hayırlı olsun. Hocam ben ekran kartını Haziranın 14'ünde almıştım. Bu konularına baktım arada çok benzer özelliklerimiz var sende Antalya'da otuyorsun bende, sende bilgisayarı amcan'a aldırdın bende.:)

Monitörsüz 4000 TL tuttu.

Son düzenleme:
Teşekkürler, sanada hayırlı olsun. Hocam ben ekran kartını Haziranın 14'ünde almıştım. Bu konularına baktım arada çok benzer özelliklerimiz var sende Antalya'da otuyorsun bende, sende bilgisayarı amcan'a aldırdın bende.:)

Monitörsüz 4000 TL tuttu.

Şansa bak :) Moralim bozuldu şimdi. Ekran kartını aldık oyunu alamadık :(

2 Haftalık deneyim sonrasındakileri size aktarayım arkadaşlar.

Öncelikle SSD iyiki almışım. Windows en geç 6-7 saniye içinde açılıyor. H100i canavar gibi maşallah, Quiede mod'da ses çıkarmıyor fakat Performance modda biraz ses çıkarabiliyor. Sıcaklık değerlerim hakkında konu açmıştım, değerler fazla yükselmiyor. Ekran kartı çok iyi şuan'a kadar. Kasa çok az ön ızgaralıklar tozlanıyor, 2 Hafta içinde kasa fazla tozlanmamıştı bugün bi ön ızgarlağı temizledim. SSD biraz çabuk doluyor, fakat HDD'ye kuruyorum herşeyi. Geri kalan herşey çok iyi. Oyun testleri çok yakında gelicek inşallah. Talon'un incelemesini yapmayı düşünüyorum zamanım olduğunda.:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı