[Alındı] İ5 4460 ve R9 380 Sistem

UğuR CıLızz

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, bugün topladığım sistemi size göstermek istedim. Ne zamandır almak istediğim sistemi sonunda aldım. İnşallah güzel sistem toplamışımdır. Bu arada MSI Afterburner indirdim fakat GTA 5 oyuna girince sol üstte fps değerlerini nasıl açıcağımı bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz hayırlı olsun çok güzel bir sistem olmuş oyun testlerinizi bekliyoruz bakalım

Bu arada gözümden kaçtı, ekran kartının güç girişleri takılı değil o durumda çalışmıyor değil mi ?

Güle güle kullanın. Aynı işlemci ve ekran kartı ile bir sistem toplamayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun kardeş,güle güle kullan.Oyun deneyimlerini de paylaşmanı bekliyorum R9 390 düşünüyorum ben de ama 380 yeterli olursa daha az bütçe ayırmak ve Pascal Mimarisi'ni beklemek durumum da var,kararsız kalıyorum.Bir ev kullanıcısı olarak ekran kartıyla ilgili her türlü değerlendirmeni beklemekteyim.Fps yi görüntüleme konusunda da bence oyuna girmeden Msi Afterburner ile ayarlaman gerekiyor olabilir,tamamen tahmini konuşuyorum.Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlar.

Arkadaşlar test videosu çekicem ama hangi programla çekmemi önerirsiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…