[Alındı] i5 4690k,Msi z97 gaming5 vs

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
PpQDO8.jpg

Evet arkadaşlar geçtiğimiz cumartesi günü parçaları aldım.Hali hazırda Amd tabanlı bir sistemim vardı zaten,upgrade yaparak sistemi güzel bir şekilde tamamlayıp monte ettim.Hali hazırda ramlerim vardı "Corsair Value Select 8 gb 1600 mhz" " 1 TB Seagate Harddis 7200 Rpm".En yakın zamanda Msi gtx 970'i de alarak sistemi tamamlıycam bir de SSD aldım mı tamamdır.Recep baltaş'ın Uefi format videosunu izledim fakat aynısını yapmama rağmen şu hata ile karşılaştım.
W4bDL2.jpg

F11 yaparak Uefi:USB'yi seçerek format atmaya çalışıyorum ama bu hatayı veriyor.Mecburen Dvd'den normal Windows 8.1 Pro kurdum,herşey gayet mükkemmel.Eski Amd tabanlı sistemime göre şimdi oyunlarda daha da iyi performans alıyorum.Ne gibi benchmarklar ile test yapmamı önerirsiniz.Eskiye göre Battlefield 3,arma 3,H1z1,League of legends'de %40 daha fazla fps alıyorum performansdan gayet memnunum.
Ne gibi testler yapmamı önerirsiniz ? Uefi formatla normal formatın arasında ne fark var ?
@Recep Baltaş
@AlphaOMG Sonunda aldım sistemi Paradise :)

@Aolzarin , hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan. Ben benchmarktan yana oyun performansını merak ediyorum. Mümkünse GTA V performans testi isterim :).

Mavi ekransız günler.

Hayirli olsun.

Suan hangi ekran kartini kullaniyorsunuz?
Gtx 970 alinca oyun performanslarini bekleriz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı