[Alındı] Intel i5 6500 ASUS R9 380 Sistem

Buğra192

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sizler sormadan hemen yazayım. Ekran kartı şimdilik alındı, 1-2 sene sonra değişecek. Anakart ileriye dönük alındı.
Parçalar:
  • Intel i5 6500
  • Asus R9 380
  • Kingston Hyperx 8 GB RAM 2133 MHz
  • WD 1 TB Harddisk
  • Kingston HyperX Fury 120 GB SSD
  • Zalman Z3 Plus Kasa
  • Corsair VS Series 650W Güç Kaynağı
  • Asus Z170-A Anakart
Parçaları nerede ucuz bulduysam oradan aldım. İlk defa sisten topladım, kablolamayı ben yaptım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hayırlısı olsun. İlk defa sistem toplamaya göre gayet başarılı. Ne kadara mal oldu ?

Hocam ekran kartı 2 seneden fazla idare eder. Keşke Asus R9 380 yerine MSI veya Sapphire alsaydınız yine de hayırlı olsun ilk toplamaya göre gayet iyi.

Hocam hayırlısı olsun. İlk defa sistem toplamaya göre gayet başarılı. Ne kadara mal oldu ?
Hocam valla ekran kartı, anakart, işlemci , klavye ,hdmı kablosuna 2250 Tl verdim. Geri kalan parçalara 600 Tl.

Hocam ekran kartı 2 seneden fazla idare eder. Keşke Asus R9 380 yerine MSI veya Sapphire alsaydınız yine de hayırlı olsun ilk toplamaya göre gayet iyi.
Msi alıcaktım ama vatan bilgisayar buna zorladı +3 yıl garanti olmasıda kafama yattı. Nedeni ise ilk defa toplamam. Teşekkürler.

3 yıl garanti güzelde Asus'un teknik servisi çokta iyi sayılmaz. MSI ve Sapphire biraz daha iyi soğutuyor hem de teknik servisleri daha iyi.

Hayırlı olsun. Gpu stok fan yeterlimi , sıcaklık değerleri nedir.
Hocam 3 seneden sonra bilgisayar topladım ve kullanmaya başladım. Aide 64 diye program varmış onu indirdim 44 derece gördüm doğrumudur bilemem. Nerden bakıcam yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam 3 seneden sonra bilgisayar topladım ve kullanmaya başladım. Aide 64 diye program varmış onu indirdim 44 derece gördüm doğrumudur bilemem. Nerden bakıcam yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam doğru programdan bakmışsın istersen msi afterburner programındanda bakabilirsin.

Hayırlı olsun. Sistem çok iyi olmuş. Oyun testlerini de paylaşırsan iyi olur .

Hayırlı olsun ekran kartından memnunmusun performansı nasıl en yakın zamanda oyun testlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…