[Alındı] MSI GE72 7RD(Apache)-037TR

Furkan1907

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar Mühendisliği okuyorum, dolayısıyla güçlü donanımlara sahip bir bilgisayar arıyordum ve sonunda MSI'ın 7.nesil işlemcilerle donattığı orta seviye bir bilgisayar satın aldım. Programları hızlı bir şekilde çalıştırması, oyun bilgisayarı olmasına rağmen günlük işlerde sessiz fan çalışması, ekranın 120 Hz tazeleme hızına sahip olması, önceki nesillere göre Dragon Gaming Center'ı güncelleyip fanların çalışma hızlarını ayarlayabilmek gibi faydalı birçok özellik bilgisayarı almaya karar vermemde rol oynadı. Muadil özelliklerdeki Montster Abra A7 bilgisayarıyla arasında kaldığım zaman malzemelerin kalitesi, ürünün görünüş açısından estetik olması donanım yazılım uygunluğu gibi nedenler bilgisayarı satın almama neden olan diğer özelliklerdir.
Her ne kadar oyun oynamak için almasam da güncel tüm oyunları en üst ayarlarda çok rahat bir şekilde kasma, donma vs. olmadan rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Siz de benim gibi güçlü bir bilgisayar arıyorsanız hem iş hem oyun için gerçekten ideal bir bilgisayar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı