[ALINDI] Skylake Üst Seviye Oyun Bilgisayarı

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim

Teşekkür ederim iyi dileklerin için. Madem sıvı soğutma aldım, nimetlerinden yararlanıp O.C.etmek illa ki şart işlemciyi. Ekran kartı dediğim gibi 1920x1080p 60Hz bir monitörüm olduğu için gerek duymadım, kaldı ki yakın zamanlarda da yeni bir monitör almayı düşünmüyorum. Bilgisayarım oyunlarda ultra ayarlarda sorun yaşadığı zaman yeni ekran kartıyla birlikte yeni monitör alacağım.

Teşekkür ederim. Yer olarak sıkıntı çıkaracak son kasalardan biri bu. Kesinlikle hiç bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum, çok ferah ve geniş bir kasa.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. H100i'nin performansı nasıl ?
Çok sesli çalışıyor mu bilgilendirirseniz sevinirim.

Hayırlı olsun. H100i'nin performansı nasıl ?
Çok sesli çalışıyor mu bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim. H100i 'yi standart fanları ile kullanmadım hiç, hem göz zevki açısından hem de daha iyi bir soğutma için fotoğraflarda göreceğiniz fanları taktım. Şu haliyle oyunlarda vs. biraz sesli çalışıyor ama zaten kulaklık ile kullandığım için hiç bir rahatsızlık duymuyorum. Benim için asıl mesele işlemciyi soğuk tutması.

İşlemci sıcaklığı %100 yükte minimum 51 maksimum 60 dereceyi gördü. Uzun süre bu şekilde çalıştırdım ve denedim, 60 dereceyi geçemedim. İşlemcinin 4.6 GhZ'e O.C. edildiğini hatırlatayım.

Arkadaşlar sistemimi KPSS'ye hazırlandığım için kullanmıyorum, oyun vs. için zamanım olmuyor. Eğer makul bir fiyat teklif edilirse satmayı düşünüyorum. Satın almayı düşünen özel mesaj ile iletişime geçebilir.

Hocam Maximus VIII Hero anakartınızdan memnun musunuz?
Ben 2 tane Maximus VIII Hero aldım ve lanet kartların 2 side bozuk.
Servise gönderince iade onayı veriyorlar.
Sorun ise şu açma tuşuna bastığım andan itibaren tam 18 saniye sonra anakart Bios ekranı geliyor (ROG logolu kısım).
Sizde böyle bir problem var mı acaba?
Ben 2. anakartıda 1 hafta sonra servise gönderip iade edeceğim ve bundan önce iki tanede Gaming M7 kullanmıştım, bu sefer Msi X Power Gaming Titanium Edition alacağım.

Vatandan aldığımda benimki de bozuk çıkmıştı fakat şöyle; işlemci pinlerinden biri kırık çıktı. Vatandan değişim istedim kabul etmediler asus'a yolladılar. Asus ücretli tamir seçeneğini kullanmadan ürün sıfır olduğu için direk değişim yolladı. Asus'dan en memnun olduğum nokta müşteri memnuniyeti.

Anakarttan memnunum sıvı soğutma ile kolayca overclock yapabiliyorum kart hiç zorlanmıyor. Bios arayüzü kolay. Sürekli güncelleme geliyor, görünümü hoş. Ben de bilgisayarı topladığım zaman m7 ile hero arasında kararsız kalıp hero almıştım. Söylediğiniz gibi bir sıkıntı yaşamıyorum zira açma tuşuna bastığım andan itibaren 10 saniye içinde windows açılmış oluyor yani bios ekranını çok daha önceden açabiliyorum.

Merhaba sizin anakartınızı tamire gönderdiğiniz yer SMS infocom muydu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…