Aliye Dizisini İzlemiş Olan Var mı ?

Namelessone1905

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar 2004-2005 ve 2006 yıllarında yayınlanmış olan bu diziyi izleyen var mı ? Küçükken beni en çok duygulandıran dizi olmuştu.

Aynen, ben de annem bakıyor diye mecbur izliyordum
Peki hiç etkilenmediniz mi ? Eskiden arasında tam bir aşk olan karı koca arasında çok acı şeyler oldu. Sinan, tam 2 yıl Aliye'ye çocuklarının yüzünü göstermedi. Hangi vicdan el verir buna.

Peki hiç etkilenmediniz mi ? Eskiden arasında tam bir aşk olan karı koca arasında çok acı şeyler oldu. Sinan, tam 2 yıl Aliye'ye çocuklarının yüzünü göstermedi. Hangi vicdan el verir buna.

O zamanlar pek etkilemiyordu sadece fantastik ve savaş sahneleri beni etkiliyordu. Şimdi duygusal filmlerden de etkileniyorum

O zamanlar pek etkilemiyordu sadece fantastik ve savaş sahneleri beni etkiliyordu. Şimdi duygusal filmlerden de etkileniyorum
Sadece onla da kalmadı. Aliye'yi kaç kere aldattı hatta Aliye onla ilgili ona bir soru sorduğunda da tokat attı. İzleyin lütfen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabiki hayır. Tam tersi ona düşmandım ben .
Ama Sanem Çelik iyi ve güzel yüzlü bir oyuncu. Ayrıca 2004 yılında ki dizi ve hayat ile şimdiki arasında neredeyse dağlar kadar fark var. Sanem Çelik şuan nerede bilgi var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…