Alkol sonrası ilaç almak sorun olur mu?

merrturhan

Picopat
Daha fazla  
İyi geceler, ben en son 18.00 gibi bira içmiştim. 2 tane yüksek alkollüydü. Şimdi de alerji ilacımı aldım. Aradan 6-7 saat geçti, uykumda bir şey olur mu sizce?

İyi geceler, ben en son 18.00 gibi bira içmiştim. 2 tane yüksek alkollüydü. Şimdi de alerji ilacımı aldım. Aradan 6-7 saat geçti, uykumda bir şey olur mu sizce?

Vallahi kardeşim buradaki kimse doktor kadar bilgi veremez bunu biliyoruz fakat alerji ilaçları vücuda giren bazı toksik maddelere karşı direnç gösterebilir buna alkol de dahil bekleyip görmek lazım ama uzun bir süre geçmiş bir şey olacağını sanmam.

İçtim, başlarda nefes darlığım oldu. Kalktım 2-3 saat oyalandım, sonra koydum kafayı yattım. Sabah kalkınca da baş ağrısı için Parol attım. Şu an durumum iyiye gidiyor. Teşekkürler.

İçtim, başlarda nefes darlığım oldu. Kalktım 2-3 saat oyalandım, sonra koydum kafayı yattım. Sabah kalkınca da baş ağrısı için Parol attım. Şu an durumum iyiye gidiyor. Teşekkürler.

İlacın zehrinin atılması için su lazım e alkol de su kaybı yapıyor bu yüzden bolca su iç önerisi çok doğru çok su içersen yan etkisi azalır.

Alerji ilacının sedatif / uyku getirici etkisi varsa (ki çoğunun var) alkolün etkilerini arttırabilir belki. Ama aradan geçen zaman ve içilen miktar düşünülünce önemsiz ya da hiç olacaktır etkisi.

Geri
Yukarı