All In One Almanın Zamanı Mı?

Evet, vatan, istanbul bilişim gibi siteler de ben de bulamadım. @Ahmet Burak gerçekten de pahalı olanların çoğunda ekran kartları 740M. Bu MSI AiO fiyati 2800 olduğunu görünce çok şaşırdım.
Yerinde olsam bu AiO yu alırdım. Geri kalanı ile de güzel bir gaming klavye + mouse. Geri kalanı ile de oyun alırdım.

Yani ben AiO yu sadece oyun için almıyorum. Müzik ile uğraşmak istiyorum bu yüzden mixer ve birkaç şey daha alacağım fakat hepsi sırayla olacağı için yavaştan almak istiyorum. Yani sadece oyun için değil müzik işleri ile de uğraşacağım için AiO uygun mudur?

Yani ben AiO yu sadece oyun için almıyorum. Müzik ile uğraşmak istiyorum bu yüzden mixer ve birkaç şey daha alacağım fakat hepsi sırayla olacağı için yavaştan almak istiyorum. Yani sadece oyun için değil müzik işleri ile de uğraşacağım için AiO uygun mudur?
Msi ın oyun sistemlerinde kullandığı bileşenler kalitelidir. Yani içindeki ses kartı ile rahatça müzik çalışmaları yapabilirsin. Hem müzik hem de oyun için yapılmış bir AiO olmadığı için oyun için yapılmış bir AiO almak daha mantıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı