All you play sitesinden alınan oyun kodu iade edildi

PunishmentGazi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Aşağıdaki siteden 11 Ağustos tarihinde bir arkadaşımla Marvel's Spider-Man aldık ve bugün bir anda Steam'den gelen bir uyarı ile kodun iade edildiğini satıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğini söylüyor Steam. Ancak yanıt veren kimse de yok.
Rica etsem bunu duyurabilir misiniz? İnsanlar da buradan alışveriş yapmamış olur.

Arkadaşlar yorum da yazabilirseniz çok sevinirim, yayılmış olur.
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Aynı durum aynı oyun için ben yaşıyorum. Üstelik güvenilir olduğunu düşündüğüm bir kaç hesap satıcı sitenin sağlam olduğunu söylemişti :( , büyük haksızlık var. sitenin linkini paylaşmak yasak sanırım ama insanlara duyurmak gerekiyor. ismi allyouplay demem yeterlidir sanırım.

Abi 187 liraya God of War aldım ve kod teslim edilmedi. Destek ekiple Gmail üzerinden iletişime geçtim cevap bekliyorum.

Abi 187 liraya God of War aldım ve kod teslim edilmedi. Destek ekiple Gmail üzerinden iletişime geçtim cevap bekliyorum.
Yukarıdaki olayla ilgili bilgim yok ama sitede böyle bir uyarı var görmediniz sanırım : "

The "Instant Delivery" is temporarily unavailable for this product, and delivery may take up to 14 days. For more details, please email us at "[email protected]".​

"
Site kodu gönderdiğinde beni etiketleyerek yazabilir misiniz ? Bende almayı düşünüyorum God of War .

Yukarıdaki olayla ilgili bilgim yok ama sitede böyle bir uyarı var görmediniz sanırım: "

the "ınstant delivery" is temporarily unavailable for this product, and delivery may take up to 14 days. For more details, please email us at "[email protected]".​

"
Site kodu gönderdiğinde beni etiketleyerek yazabilir misiniz? Bende almayı düşünüyorum God of War.

24 saat içerisinde sıkıntı çözüldü. Stok sıkıntısından dolayı aksaklık yaşanmış. Kodu teslim aldım ve oyunu etkinleştirip bitirdim. Ama indiegala ve Voidu gibi sitelerden almak daha mantıklı. Şu an ETail'de 255 TL. eTail de güvenilir, birkaç oyunu oradan aldım ve sıkıntı yaşamadım.

24 saat içerisinde sıkıntı çözüldü. Stok sıkıntısından dolayı aksaklık yaşanmış. Kodu teslim aldım ve oyunu etkinleştirip bitirdim. Ama indiegala ve Voidu gibi sitelerden almak daha mantıklı. Şu an ETail'de 255 TL. eTail de güvenilir, birkaç oyunu oradan aldım ve sıkıntı yaşamadım.
Etailde 255e düşünce aldım oradan. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı