Almanca dersinden 47 notu ile kalıyorum, ne yapmalıyım?

Makaleler
2
Yer
İstanbul/Kartal/Yakacık
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar almancadan 47 den kalıyorum. Bu sebeble belgede alamıyorum. Elden bişi gelirmi artık şuanki derdimi ne çektimi bilen bilir. Tavsiye verin lütfen uçurumda gibiyim şuan hiç belgesiz geçmemiştim. 10.sınıf öğrencisiyim.

Bugün hocalarınla konuşmalıydın veya en geç yarın konuş bildiğim kadarıyla yarın e-okula müdür dahil kimse oynama yapamaz. Çok geçmeden acele et derim.

Bütün derslerim iyi ancak almanca yazılılarım 39 40 maalesef. Hocayla yarın halısaha maçı yapacağız. Şöylede bi durum var hoca bugun kurtarma yaptı onun sonucunda performans notlarımızı arttıracağını söyledi 65 girmiş ama bu notu dünde girmiş olabilir. İnşallah dün girip bugun arttırır.

Uçurumda gibi olmak ? Taktir teşekkür belgesi üniversite sınavında ek puan getirmiyor. Kaybedecek pek birşey yok bence. Orta okuldan bu yana taktir alıp 10. sınıfta kimya öğretmenim sözlüme 60 70 verse geçiyordum teşekkür belgesi alıyordum ama sözlüme 40 40 ikinci dönem de 40 50 verip 2 dönem de bıraktı. Ortalamam daha iyi olabilirken kimya yüzünden biraz düştü sadece. Haa bu sene o öğretmen yok kimya 87 düşüyor o ayrı konu :)

Uçurumda gibi olmak ? Taktir teşekkür belgesi üniversite sınavında ek puan getirmiyor. Kaybedecek pek birşey yok bence. Orta okuldan bu yana taktir alıp 10. sınıfta kimya öğretmenim sözlüme 60 70 verse geçiyordum teşekkür belgesi alıyordum ama sözlüme 40 40 ikinci dönem de 40 50 verip 2 dönem de bıraktı. Ortalamam daha iyi olabilirken kimya yüzünden biraz düştü sadece. Haa bu sene o öğretmen yok kimya 87 düşüyor o ayrı konu :)
Zaten geçtim almancadan. Hocam sağol bencede belgenin bir önemi yok gösterişden başka ama gelde aileye anlat bunu. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı