Almanya ilticamız kabul edilir mi?

Kabul edileceğinizi sanmıyorum. Can güvenliği olarak tehlikede olabilir ancak ablanızın veya ailenizin Almanya'ya katabilecekleri neler bunlara daha çok bakılır. Örneğin el becerisi mi var veya üst düzey eğitim seviyesine mi sahip bu önemli.

Kabul edileceğinizi sanmıyorum. Can güvenliği olarak tehlikede olabilir ancak ablanızın veya ailenizin Almanya'ya katabilecekleri neler bunlara daha çok bakılır. Örneğin el becerisi mi var veya üst düzey eğitim seviyesine mi sahip bu önemli.

Bizim arkadaş şu an garson olarak çalışıyor onun katabileceği şeyler neler ki ona verdiler?

Bizim arkadaş şu an garson olarak çalışıyor onun katabileceği şeyler neler ki ona verdiler?
Her yıl şartlar değişkenlik gösteriyor. Mesela Rusya Ukrayna Savaşı öncesi daha rahat ülkeye alım yaparken şimdi Ukraynalılar gelsin de Ortadoğu ve civarından gelenleri daha az alırız diye düşünebilirler.

Kendiniz söylemişsiniz zaten neden verdiklerini:
zaten daha dün bizim bir arkadaşın ki kabul oldu tek kişiydi ama burada vatandaşlığı olan birinden çocuğu oldu o yüzden verdiler herhalde
Çocuğu olmuş yabancı birinden yani çocuk babasız mı büyüsün? Onun için vermişlerdir ki son zamanlarda oldukça popüler bir yöntem bu.

Geri
Yukarı