Almanya'da ilk okul günüm!

Yaşım 30. Mahkeme kararı ile yaşımı küçültsem, orda okuyabilir miyim acaba ?

@312971 öğrencilerin yetkinliklerini kullanabildiği alanlar var mı? Örneğin yazılımla uğraşan birisinin okulda bu alanda imkanlara sahip olabileceği ve proje geliştirebileceği yerler var mı? Varsa bu uygulamalar okul tarafından destekleniyor mu?

Moralini bozacaksin ki senden sonrakilerin moralini duzeltmeye calisabilesin.

Hocam ben zaten milli eğitim bakanı falan olursam öğrencilere çok güzel şeyler yaparım ama neyse ben zaten başka bir şey olacağım.

Evet ben bizzat hocalara yazılımla uğraştığımı söyledim. 10 sınıftan itibaren yazılım odaları var. Sınırsız bir şekilde kullanabiliyorsun .

Evet ben bizzat hocalara yazılımla uğraştığımı söyledim. 10 sınıftan itibaren yazılım odaları var. Sınırsız bir şekilde kullanabiliyorsun .
Bildiğim şeyleri birincil kaynaktan bir daha gözden geçirmek istedim. Teşekkür ederim cevaplarınız için. Yolunuz açık olsun, kısmetse bir iki yıl içinde üniversite eğitimi için Almanya'yı tercih etmeyi düşünüyorum ben de.

Almanya bizi kıskanıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…