Almanya'dan alınan PS4 Türkiye'de sorun yaşatır mı?

ellas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Almanya'dan PlayStation 4 alacağım fakat yurt dışı bir cihaz olması herhangi bir sıkıntı yaratır mı acaba, PSN hesabıyla oyun alabilir miyim TL bazında, bir de Türkiye'den aldığım PS4 CD'leri çalıştırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Almanya'dan PlayStation 4 alacağım fakat yurt dışı bir cihaz olması herhangi bir sıkıntı yaratır mı acaba, PSN hesabıyla oyun alabilir miyim TL bazında, bir de Türkiye'den aldığım PS4 CD'leri çalıştırabilir miyim?
Türkiye'den aldığınız CD'leri çalıştırır ancak PSN hesabı Almanya'ya aitse yani Almanya'da açıldıysa Türkiye'den oyun satın alamazsınız diye biliyorum.

O zaman sorun olmaz.
Çok teşekkür ederim.

@IBarış Hocam ürünü satın alacağımda, herhangi başka bir şeye dikkat etmeme gerek yok değil mi, Türkiye cihazı ile Almanya cihazı arasında bir fark varsa öğrenmek isterim. Yukarda saydıklarınızdan başka.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

@IBarış Hocam ürünü satın alacağımda, herhangi başka bir şeye dikkat etmeme gerek yok değil mi, Türkiye cihazı ile Almanya cihazı arasında bir fark varsa öğrenmek isterim. Yukarda saydıklarınızdan başka.
Benim bildiğim kadarı ile yok, başka bilgisi olan varsa paylaşır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı