Almayın Aldırtmayın: AirPods Kulaklıkları

Scorpions

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
1 hafta önce AirPods Pro 2 Pro satın aldım fakat fiyatını hiç hak etmiyor, ses kalitesi parasına göre düşük seviyede. Eğer en üst seviye olan bu kulaklık bile böyleyse diğer modellerini düşünemiyorum. İadeye yolladım fakat maalesef kabul etmiyorlar çok pişman oldum.

Bu arada "ekosistem" fetişizmini anlamakta güçlük çekiyorum. Ben de bir iPhone kullanıcısıyım ve MacBook almayı düşünüyorum fakat bunlar Apple ürünü diye başka markalarla uyumlu kullanamıyor muyuz? Windows PC ve iPhone ile çok kolaylıkla geçiş yapıyorum ve bu ekosistem fetişizmine ben kandım siz kanmayın. Ses kalitesi parasını hak etmedikten sonra yemişim ekosistemini ki zaten başka ürünleri de kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 hafta önce AirPods Pro 2 Pro satın aldım fakat fiyatını hiç hak etmiyor, ses kalitesi parasına göre düşük seviyede. Eğer en üst seviye olan bu kulaklık bile böyleyse diğer modellerini düşünemiyorum. İadeye yolladım fakat maalesef kabul etmiyorlar çok pişman oldum.

Bu arada "ekosistem" fetişizmini anlamakta güçlük çekiyorum. Ben de bir iPhone kullanıcısıyım ve MacBook almayı düşünüyorum fakat bunlar Apple ürünü diye başka markalarla uyumlu kullanamıyor muyuz? Windows PC ve iPhone ile çok kolaylıkla geçiş yapıyorum ve bu ekosistem fetişizmine ben kandım siz kanmayın. Ses kalitesi parasını hak etmedikten sonra yemişim ekosistemini ki zaten başka ürünleri de kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.

AirPods Pro 2'den daha iyi diyeceğiniz bir kulaklık tavsiye etseniz ne olurdu?

Alacağız, aldıracağız.

Saf ve temiz bir ses istiyorsan, müzik dinlerken EQ ayarımı, oyun oynarken 3d akustiği kendim düzenlerim diyorsan, referans kulaklıklara yönelmeni tavsiye ederim. Onların da iyisi servet değerinde tabi onu da söylemem gerek.

AirPods Pro 2'den daha iyi diyeceğiniz bir kulaklık tavsiye etseniz ne olurdu?
Test etmedim fakat iade kabul olsaydı Sennheiser Momentum True Wireless 3 alacaktım.

Bu arada airpods'a kalitesiz demiyorum, sadece verdiğimiz paranın çok çok altında bir ses kalitesi elde ediyoruz buna söyleniyorum.

Geri
Yukarı