Alt komşu nereye şikayet edilebilir?

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
Alt komşum sürekli bağırıyor. Sanırım evde biriyle kavga ediyor. Bu kadını nereye şikayet edebilirim?

Zabıta 153. Gece geç saatlerde ise polisi araman gerekiyor.

Bu saatlerde rahatsız ediyorlar genelde. Bir de evlerinde Pitbull cinsi köpek besliyorlar. Bu köpek de sürekli olarak havlıyor. Hatta sabah köpeğin sesinden dolayı uyandım. Bu köpek konusunda da yardımcı olurlar mı?

Hocam bizde de durum aynı üst katta artık kaç tane çoluk çocuk varsa tahminimce en az 5 adet var birisi ağlıyor, birisi bağrıyor "aaaaaaaaaaaa" diye, birisi duvarlara vuruyor "güb, güb" ses geliyor. Polisi arayın en iyisi bu olur ama hayvanda varsa evde zabıtayı arayabilirsin.

Şikayet ettin hadi polis geldi diyelim evde abartılı parti vs verilip aşırı yüksek ses çıkmadığı sürece bi yaptırım uygulayamazlar bence. Bu işin asıl sorumlusu ses yalıtımı yaptırmayan cimri müteahhitler maalesef. Sırf bu yüzden başka eve taşındım sorunlar çözüldü.

Bu saatlerde rahatsız ediyorlar genelde. Bir de evlerinde Pitbull cinsi köpek besliyorlar. Bu köpek de sürekli olarak havlıyor. Hatta sabah köpeğin sesinden dolayı uyandım. Bu köpek konusunda da yardımcı olurlar mı?
Eğer pitbull cinsiyse köpeği alıp sahiplerine ceza yazıyorlar. Sadece pitbull değil tehlikeli cinslerin hepsine aynı işlemi uyguluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı