Alt Tab yapınca adını bilmediğim bir program açılıyor

asi3636

Hectopat
Merhaba ben format atmadan önce şöyle bir şey ile karşılaştım. Format attım yine Alt Tab yaparken gözüküyor kapanınca gidiyor. Bir daha gelmiyor. Ama her PC açtığım da geliyor başına gelen var mı tam adını da bilmiyorum. Osdpopuphan yazıyor gerisin bulamadım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    40,2 KB · Görüntüleme: 56
O konuda hemfikirim ama çözemedim acaba nedir ne açılıyor PC açılırken ne yapmam lazım bu bir Windows bugu mu değil mi çözemedim
Bug olabilir. Ben de bilgisayarı açınca nadiren terminal açıl kapan açıl kapan yapıyor sonra duruyor. Windows 11 işte ne yapalım...

Aynı şekilde Alt Tab yapınca Internet Download Manager'ın da aynı şekilde görünmez penceresi çıkıyor. Alt Tab yapıp pencere adının üstüne gelin. Görev Yöneticisi'nden de dosya konumunu aç diyerek hangi programa ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aynı şekilde Alt Tab yapınca Internet Download Manager'ın da aynı şekilde görünmez penceresi çıkıyor. Alt Tab yapıp pencere adının üstüne gelin. Görev Yöneticisi'nden de dosya konumunu aç diyerek hangi programa ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yapamıyorum işte o şekil de aramak istiyorum tam ismi çıkmıyor.

Çözdüm sorunu hocam MSI yazılımı sıkıntı yapıyormuş adı Gaming Intelligence silince gidiyor yükleyince alt da OSD ekranı tuhaf bir şekil de açık kalıyor. Şimdilik sildim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı