Alt Tab yapınca sistem birkaç saniyeliğine donuyor

gkhn_ksksn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım Alt Tab yapınca birkaç saniyeliğine donuyor. Tabii bu ara ara da oluyor. Driverlar da güncel. Bir türlü çözemedim bu sorunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece onunla alakası yok. Arka planda bir şeyler çalışıyorsa Discord vs. Alt Tab süresi bende oyundayken 2-3 saniye sürüyordu birkaç işlemden sonra anında Alt Tab atmaya başladım.
Profilimdeki sistemleri kullanıyorum, çözünürlük farkı olduğu zaman monitör kendini yenileme yapıyor.
Arka plandaki çalışan uygulamalar işlemci ile alakalı bir durum; ekran kartı ile bağlantısı anca ram paylaşımı ile uzaktan olabilir diye düşünüyorum.

Profilimdeki sistemleri kullanıyorum, çözünürlük farkı olduğu zaman monitör kendini yenileme yapıyor.
Arka plandaki çalışan uygulamalar işlemci ile alakalı bir durum; ekran kartı ile bağlantısı anca ram paylaşımı ile uzaktan olabilir diye düşünüyorum.
Okuduğunu anlamak zor mu?

3060'ta da oluyor muhtemel birçok ekran kartında olur dostum.

Okuduğunu anlamak zor mu?
Alıntıyı eklememiş k.b. 🙂 Ben de 10 kere okudum Allah Allah diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı