Çözüldü Alt+Tab yapınca siyah ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Niravi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, da v4.5 kullanıyorum. Alt Tab hızımda bir sorun olduğunu düşünüyorum yardım edebilir misiniz? Çözünürlülükler aynı ama 4 5 saniye siyah ekranda kalıyor VGA kullandığım için olabilir mi? Düşük sistem isteyen oyunlarda (oyunlarla mı alakalı bilmiyorum) siyah ekran gidip geliyor (her zaman değil oyunu oynarken 1 kez falan) sizce bunlar VGA kablo yüzünden oluyor olabilir mi? Alt Tab atarken siyah ekran gelmesi normal mi, normalde kaç saniye olması gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hz değerleri belki farklı olabilir. Monitörünüz kaç Hz? Ve hangi oyunlarda yapıyor bunu?

Tam ekran olan her uygulamada televizyonda denedim. Çözünürlülük aynı olunca 1 saniye farklı olunca 2 saniye oldu VGA yüzündenmiş teşekkürler.
Oyun içi çözünürlüğünüz masaüstü çözünürlüğünüzden farklı mı?

Merhaba, da v4.5 kullanıyorum. Alt Tab hızımda bir sorun olduğunu düşünüyorum yardım edebilir misiniz? Çözünürlülükler aynı ama 4 5 saniye siyah ekranda kalıyor VGA kullandığım için olabilir mi? Düşük sistem isteyen oyunlarda (oyunlarla mı alakalı bilmiyorum) siyah ekran gidip geliyor (her zaman değil oyunu oynarken 1 kez falan) sizce bunlar VGA kablo yüzünden oluyor olabilir mi? Alt Tab atarken siyah ekran gelmesi normal mi, normalde kaç saniye olması gerekir.

Oyunun çözünürlük ve Hz ayarı farklı olduğundan kaynaklanabiliyor. Chrome vb. masaüstü uygulamalarında aynı sorunu yaşıyor musunuz?

Oyun içi çözünürlüğünüz masaüstü çözünürlüğünüzden farklı mı?

Aynı.

Oyunun çözünürlük ve Hz ayarı farklı olduğundan kaynaklanabiliyor. Chrome vb. masaüstü uygulamalarında aynı sorunu yaşıyor musunuz?

Hayır sadece tam ekran uygulamalarda.
Televizyonun arka tarafına nasıl olduysa elimin sığmadıpı yerden HDMI'yi takabildim HDMI ile 1 2 saniye oldu normal mi Alt Tab atınca sşyah ekran gelmesi tam ekran uygulamalarda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı