Alternatif para kazanma yöntemleri nelerdir?

Bionluk ölü platform hocam para kazanılmaz. Fiverr ve upwork daha mantıklı. Ben fiverrdan 400$ kazandım.
Bionluk ölü bir platform demek yanlış, döviz tatlı olduğu için Fiverr'da çalışmak daha mantıklı. Upwork, Fiverr ve Bionluk üzerinden 1 yılı aşkın süredir çalışıyorum. Bionluktan da kazanmışımdır fakat dünyanın dört bir yanından müşterilere hizmet sunduğunuz ve ordaki insanların 10-15 dolar vermesi onlar için o kadar kolay ki, sizin de kazancınız ona göre şekilleniyor. Bionluktan aylık 10bin de kazanabilirsiniz 2bin de, bazen sadece 500tl de, ama Fiverr ve Upworkte niş ilanlardan kazanmak gerekli, çünkü rekabet çok fazla. Bionlukta da maalesef yıllardır kazığı çakmış freelancerlar işi alıyor. Yeni girenlere pek imkan sunmuyor Bionluk, Fiverr ve Upwork'te yeni olsanız bile arayüz ve sistem sayesinde bir şekilde öne çıkabiliyorsunuz.

Örnek vermem gerekirse Fiverr'da "Ad by" seçeneği var. Belli miktarda bütçe ayırıp 5 dolarla reklam tanıtabiliyorsunuz ve ilan sayfasının en üstündesiniz fakat Bionlukta coinle kendi ilanınızı öne çıkartıyorsunuz ama yorumu 1000-2000 olan Freelancerların arasında kayboluyorsunuz. Bionluk maalesef yeni çalışan freelancerlarına bu anlamda iyi fırsatlar sunamıyor. Fiverr'sa yeni ve yükselen yeteneklere ''Fiverr's Choice'' damgası basarak öne çıkartıyor, ilanın 1. sırasında yer alıyorsunuz. Tek yapmanız gereken iyi çalışmak, ilanınızı sağlam tasarlamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı