Altılı Masa'nın Ortak Metni açıklandı!

Bavulları hazırlamaya başlayalım, bunlardan bir cacık olacağı yok.

Babacan’ın imzaya patladım. Kemal dede belli gibi geçmiş olsun hepimize.

Kılıçdaroğlu'nun adaylığı masaya geldi. Millet İttifakı'nın beş partisi tamam dedi. Meral Akşener partisine danışmak için müsaade istedi. (HALK TV)

Kılıçdar heyecandan düzgün imza atamamış. Maklubeci yeni bir açılım dönemine hazır olduğunu belirtmek için imzasını açık bırakmış. Kimsenin tanımadığı adamın imzasındaki "g" harfi "a" harfine benziyor. Mülteciler daha fazla gelecek partisinden olan şahsiyetin imzası da zamanında dalga geçtiği kişinin aday olmasından sinirli gibi görünüyor. Meral Akşener sinirli sinirli imzasını attıktan sonra kalemini fırlatmış gibi imza atmış. Galiba Madımak katili de sinirli.

Kısaca aday Kılıçdar.

SON DAKİKA: Meral Akşener ve Kurmayları, 21.30'da görüşme yapacak. (HALK TV)

Sol böbrek, hypixel, boğaz köprüsü, sağ böbreği olmayan birinin boşaltım sistemi, iğne iplik.

"Demokrat" dedeye helal olsun, halkın çoğunluğunu dinlemeyerek yine seçimi kazanmaya (!) gidecek demek ki.

Ülke şu durumdayken bile eğer seçimi kazanamazlarsa halk olarak bunları affetmeyeceğiz bakın net yazıyorum. Ülkenin en kritik seçimi eğer kazanılmaz ise zaten son seçimleri olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…