Alttan ders kaydı geciktirme

rintarou

Hectopat
Alttan dersim vardı ama 1. dönem kaydını geciktirmedim, 2. dönem ders kayıtlarını geciktirdim(kaydı yapamadım) harcı vs yeni ödedim. Kaydım düşer mi? Bilgisi olan var mı? Bu durumda nasıl bir sıkıntı çıkar bilgisi olan var mı?

Kanka bunu sence de öğrenci işlerine sormayıp Technopat'a sorman biraz absürt değil mi? Hele ki hiç detay da vermeden :)

Bilgisi olan var mı diye soruyorum, 1 Mayıs bugün okulu arayıp soramıyorum. Kendime boşa mı sıkıntı ediyorum yarına kadar diye bilgi almaya çalışıyorum zaten. Ki detay zaten verdim, alttan kalan dersim olduğu için 2. dönem ders kaydını yapmayı unutup, ders harcını geç yatırdım ders kaydı yerinde dersleri göremiyorum. Detayı zaten bu. Tek zeki sen değilsin yani öğrenci işlerini aramayı akıl edecek kadar, yarına kadar boş yere mi sıkıntı edeceğim diye bilgisi olan birinden öğrenmek istedim. Bilginiz yoksa yorum yapmak için, yorum yapmayın lütfen.

Bilgisi olan var mı diye soruyorum, 1 Mayıs bugün okulu arayıp soramıyorum. Kendime boşa mı sıkıntı ediyorum yarına kadar diye bilgi almaya çalışıyorum zaten. Ki detay zaten verdim, alttan kalan dersim olduğu için 2. dönem ders kaydını yapmayı unutup, ders harcını geç yatırdım ders kaydı yerinde dersleri göremiyorum. Detayı zaten bu. Tek zeki sen değilsin yani öğrenci işlerini aramayı akıl edecek kadar, yarına kadar boş yere mi sıkıntı edeceğim diye bilgisi olan birinden öğrenmek istedim. Bilginiz yoksa yorum yapmak için, yorum yapmayın lütfen.

Her Üniversitenin sistemi, işleyişi farklıdır. Buraya hiçbir detay vermeden direkt sorunu yazmışsınız, hani şu PC bilgilerini yazmayıp "bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı?" diye soru soran arkadaşlar gibi olmuş. Asıl siz bir soru soracağınız zaman mantıken gerekli olan tüm infoları sağlayın ki düzgün bilgi gelsin. Muhtemelen sorununa kimse yardımcı olamayacak çünkü bu problemi Mozambik üniversitesinde mi yaşadın İTÜ de mi yaşadın Bayburt üniversite de mi yaşadın belli değil. :)

Her üniversitenin sistemi, işleyişi farklıdır. Buraya hiçbir detay vermeden direkt sorunu yazmışsınız, hani şu PC bilgilerini yazmayıp "bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı?" diye soru soran arkadaşlar gibi olmuş. Asıl siz bir soru soracağınız zaman mantıken gerekli olan tüm infoları sağlayın ki düzgün bilgi gelsin. Muhtemelen sorununa kimse yardımcı olamayacak çünkü bu problemi Mozambik üniversitesinde mi yaşadın İTÜ de mi yaşadın Bayburt üniversite de mi yaşadın belli değil. :)

Çoğu okulda alttan ders mantığı, harç ve kayıt yenileme mantığı aynıdır özellikle devlet üniversitesilerin de. Özel üniversite de bunun sıkıntısı çekmiyorsunuz pek zaten. Bu sıkıntıyı çektiğim üniversite SDÜ , bunun "sistemim bu oyunu kaldırır mı?" Mantığıyla uzaktan yakından alakası yok verdiğiniz örnek bayağı absürt olmuş.

yarına kadar boş yere mi sıkıntı edeceğim diye
Vay be ne dertler var ya! 1 günü sıkıntılı geçirmeye dayanamayacaksan önlemini alıp zamanında kaydı yaptırsaydın. Böyle saçma bir bahaneden dolayı da forumu boşuna meşgul edip çözüm önerisi sunanlara da boş boş çıkışmamış olurdun. Komiksiniz.

Vay be ne dertler var ya! 1 günü sıkıntılı geçirmeye dayanamayacaksan önlemini alıp zamanında kaydı yaptırsaydın. Böyle saçma bir bahaneden dolayı da forumu boşuna meşgul edip çözüm önerisi sunanlara da boş boş çıkışmamış olurdun. Komiksiniz.

İnsanların sıkıntılara bakış açısı, sıkıntıyı yaşayış şekilleri farklı olabilir. Bu dönemde ne yaşadığım, neden unuttuğumun da temel önemi var bu bilgilere sahip olmadan saçma yorumlar yapmayın. Forumu meşgul etmek deyip, sırf yorum yapmak için yorum yapan bir kişisiniz siz de komik olan sizsiniz yani. Arkadaşın yazdığı yorumda da çözüm önerisi yok.

İnsanların sıkıntılara bakış açısı, sıkıntıyı yaşayış şekilleri farklı olabilir. Bu dönemde ne yaşadığım, neden unuttuğumun da temel önemi var bu bilgilere sahip olmadan saçma yorumlar yapmayın. Forumu meşgul etmek deyip, sırf yorum yapmak için yorum yapan bir kişisiniz siz de komik olan sizsiniz yani. Arkadaşın yazdığı yorumda da çözüm önerisi yok.
Yorum yapmak için yorum yapmıyorum gördüğümü söylüyorum sizin ne yaşadığınızı neden unuttuğunuzu da bilmek zorunda değilim. Ki zaten çözüm önerisi isteyip arkadaşın sunduğu çözüm önerisine “bir sen zekisin” diye ukalaca çıkışmasanız bilgim olmadığı için yorum yapmazdım.

Yorum yapmak için yorum yapmıyorum gördüğümü söylüyorum sizin ne yaşadığınızı neden unuttuğunuzu dabilmek zorunda değilim. Ki zaten çözüm önerisi isteyip arkadaşın sunduğu çözüm önerisine “bir sen zekisin” diye ukalaca çıkışmasanız bilgim olmadığı için yorum yapmazdım.

Tamam hocam siz haklısınız özür dilerim, uzatmayın.

Geri
Yukarı