Altyapı olmayan eve internet bağlatma

Jukamecit

Hectopat
Yeni bir adrese tadışındık ama binanın altyapısı yok. Dolayısıyla evime internet çekemiyorum. Superbox'ların fiyatına değinmek bile istemiyorum. Evime nasıl internet çekebilirim? Bilgilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Tüm İnternet sağlayıcıları ile iletişime geçtiniz mi? Mesela aynı durum benimde başıma geldi. Türk Telekom alt yapı yok Ankara'dan onay verilmesi gerekiyor gibi bir şeyler söylemişti. Ancak Turkcell gelip İnternet çekebiliyordu. Bunun dışında maalesef benimde bilgim yok. İnşallah kısa zamanda kavuşursunuz.

Aynı durum bina yeni olduğu için bizimde başımıza gelmişti, Türk Telekom' a başvuruda bulunduk hat çekilmesi için ancak evin önüne asfalt atılmış olması sebepli sıranın yıllar süreceğini öğrendik uzun uğraşlar sonucunda çünkü ne zaman sıra gelir dediğimizde cevap vermiyorlar.
Sonra bir teknik çalışandan akıl aldık, sokaklarda veya caddelerde odalar var kabloların çekildiği, gösterdi bize, bizde apartmandakilerle bir pazar günü çıktık kaldırımları söktük yer açtık boru attık sonra kapattık, haber verdik bu çalışana gelip binaya kabloları çekti, sonra Türk Telekom' u arayıp bir şey yokmuş gibi internet bağlatmak istedik, abone olduk.

Şimdi 24 ay bitiyor 1 ay sonra Netspeed' i deneyeceğim kısmetse.

Telefon hatti vardir, ordan yalin internet alirsin en kotu. 8Mbit ile de doyasiya bir heyecan yasarsin.

k.maraşta yaşıyorsanız Netcity şiddetle tavsiye ederim

Aynı durumu 7 ayda çözebilmiştim. Apartmanımız 33 daireli olmasına rağmen 7 ay sürdü. Türk Telekom'u özelleştirenlerin Allah belasını ...

@Regionella 7 ayın sonunda kavuşmusunuz, müstakil konumda olduğu için 2 yılda anca hizmet verilen yerler var.

Sizinle aynı fikirdeyim, bu kurumun parakende yerine toptan hizmet vermesi gerekiyor yoksa ne VDSL görebileceğiz nede 5G.

Merhaba şuan superbox fiyatları 10mbps sınırsız 129.90 20mbps sınırsız 179.90 eğer satın almak istersen bana ulaş yardımcı olayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…