Altyapı sorgulamada bina çıkmıyor

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
Cadde/sokak seçiyorum ardından bina kısmına bastığımda boş bir kutucuk var ve hiçbir bina gözükmüyor.

Cadde/sokak seçiyorum ardından bina kısmına bastığımda boş bir kutucuk var ve hiçbir bina gözükmüyor.
Merhaba, adresiniz güncellenmiş olabilir. Adres bilgilerinizi teyit ederek tekrar sorgulayabilir misiniz? Sorun devam ederse tekrar buradan bilgi verebilir misiniz?

Merhaba, adresiniz güncellenmiş olabilir. Adres bilgilerinizi teyit ederek tekrar sorgulayabilir misiniz? Sorun devam ederse tekrar buradan bilgi verebilir misiniz?
Tamamdır.

Faturalardan vs baktım,her şey doğru fakat cadde çıkmıyor faturalarda direk cadde adı yazıyor altyapı sorgulama da ise caddenin yanında sayılar ve hepsini teker teker denedim fakat apartman numarası hiçbirinde yok.

Son düzenleme:
İmkanın varsa e-Devlet üzerinden kontrol et.

Merhaba, adres bilgilerinizi mesaj olarak talep ettim. Benimle paylaşabilir misiniz? Yardımcı olmak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…