Altyapıya girince ne yapılmalı?

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Abim sayesinde Galatasaray altyapısına gideceğim yarın. Ne önerirsiniz? Neler yapmam gerek? Mevki kaleci olacak çünkü kaleci olmak istiyorum ve kaleci yetişmiyor deniliyor. 15 yaşındayım bir anlık gelişen bir olay oldu. Neler yapacağımı bilmiyorum o yüzden. 15 yaşındayım. Hayatımda bir defa bile altyapıya girmedim. Ne önerirsiniz? Önerileriniz benim için çok değerli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendine güven. Oyunu geriden iyi kur. Karşı karşıya kalan rakibin üstüne çıkmaya karar verirsen küçülerek değil büyüyerek çık. Topları merkeze çelme. Kornerlerde çıkmaya karar verirsen topa temas ederek yönünü değiştir.

Üstüne basa basa söylüyorum "Bireysel Antrenman" eğer yeteneğin varsa Galatasaray tercih etmese bile bir sürü uluslararası şampiyonaya katılacaksın ve buralarda bir sürü scout ekipleri var. Modern futbolda artık yetenek maalesef yeterli değil kendine iyi bakacaksın antrenmanlarını aksatmayacaksın, ekstra antrenmanlar yapacaksın eğer biraz ayağı düzgün bir kaleciysen zaten illa çıkarsın A takıma.

Tamamdır. Kendine güven, çalış gerisi gelir.
Teşekkürler hocam.
Üstüne basa basa söylüyorum "Bireysel Antrenman" eğer yeteneğin varsa Galatasaray tercih etmese bile bir sürü uluslararası şampiyonaya katılacaksın ve buralarda bir sürü scout ekipleri var. Modern futbolda artık yetenek maalesef yeterli değil kendine iyi bakacaksın antrenmanlarını aksatmayacaksın, ekstra antrenmanlar yapacaksın eğer biraz ayağı düzgün bir kaleciysen zaten illa çıkarsın A takıma.
Ekstra antermanlara gideceğim kesinlikle. Kendime gün geçtikçe daha çok güveniyorum. Teşekkürler önerileriniz için.

İlk olarak takımda herkesle iyi anlaşmaya bak, onun dışında idmanlarda herkesten fazla efor göstererek kendini geliştir, yaptığın işte parayı değil de en iyi olmayı hedeflersen en iyisi olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı