AM3 soğutucuyu CNC ile AM4 anakarta uyarlama

Tllo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, elimde Zalman cnps14X işlemci soğutucu var çok memnundum. Ancak sistem değişince elimde kaldı. Bende araştırdım AM3 ile AM4 arasında aşırı fark yok. CNC tezgahında biraz uğraşarak bu soğutucu adam edebilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç öyle şeylere gerek yok. Zaten AM4 ve AM3 neredeyse aynı çok az kastırarak oturtabilirsiniz, çoğu soğutucu firması öyle yapıyor zaten

Hiç öyle şeylere gerek yok. Zaten AM4 ve AM3 neredeyse aynı çok az kastırarak oturtabilirsiniz, çoğu soğutucu firması öyle yapıyor zaten

Çoğu arkadaş tam oturmadığından bahsediyor. Bununla birlikte tam performans alamıyorlarmış.

Çoğu arkadaş tam oturmadığından bahsediyor. Bununla birlikte tam performans alamıyorlarmış.

Aynen öyle. Ben AM4 soğutucusunu AM3+ takmaya denedim cıvata yerleri farklı yani olmaz.

Pazartesi CNC'de yapıyoruz. Beklediğim gibi olursa ufak rehber tadında bir şey hazırlarım. Bakalım ne olacak

Aynen öyle. Ben AM4 soğutucusunu AM3+ takmaya denedim cıvata yerleri farklı yani olmaz.

Olursa buraya mutlaka yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…