Amatör fotoğrafçılık çekimlerim

Makaleler
4
Yer
İstanbul
Merhaba, amatör olarak fotoğraf çekmeyi ve çizim yapmayı seviyorum. Çekimlerimi o an kullandığım telefonlarım ile yapıyorum genelde. O yüzden kalite olarak üst düzey değiller. Tarz olarak farklı şeyler çekmeyi seviyorum. Yere düşen gölgeden bile etkilenebilirim kısacası. Renkler ile oynamak ve farklı görüntüler çıkarmak hoşuma gidiyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazıları çok güzel çıkmış, elinize sağlık.

Vn video editör diye bir program var hocam telefonunuza onu indirip fotoğraflara çok güzel renklendirme yapabilirsiniz, tavsiye ederim.

Çok iyi görünüyorlar bence. Daha çok görmek isterim.
Çok teşekkürler, elimden geldiğince güncelleme yaparım.
Bu bayağı iyi, elinize sağlık. Bunu Pinterest gibi yerlerde paylaşırsanız çoğu kişi bence fark ettiğinde telefon arkaplanı yapmak isteyebilir.
Açıkçası basit olduklarını düşündüğüm için hiç öyle bir düşüncem olmadı ama bu yorumlar beni mutlu etti.
Amatör derken? Bunlar gerçekten çok iyi fotoğraflar. Elinize sağlık.
Çok sağolun hocam.
Evet hepsi telefon çekimi. Bazıları İphone 8 bazıları Oppo Reno 3.
Vn video editör diye bir program var hocam telefonunuza onu indirip fotoğraflara çok güzel renklendirme yapabilirsiniz, tavsiye ederim.
Göz gezdireceğim teşekkürler.

Acaba kamerayı nasıl bu şekilde kullanabileceğimi söyler misiniz? Pro mod mu kullanıyorsunuz ve bu şekilde fotoğraf çekmeyi nereden öğrenebilirim? Telefonum S20 FE.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…