Amazon 200TL harcamaya 50TL hediye çeki

Bu indirim bayağı bi' kafa karıştırıcı. Birkaç sorum var:

1) Sepet tutarım 214 TL. 10 adetten fazla ürünüm olduğu için %10 indirim uygulandı ve sipariş toplamı 192,68 TL oldu. Şimdi ben sipariş verirsem 50 TL'lik hediye çeki kazanabilecek miyim?

2) Ürünlerimin hepsinin satıcısı Amazon. Sepete eklediğim bazı ürünlerin köşesinde "Prime indirimleri dahildir" yazısı var ama çoğunda yok. Bu bir sıkıntı yaratır mı? Tüm ürünlerde "Prime indirimleri dahildir" yazması gerekiyor mu?

3) Algida uygulamasından 75 TL'lik alışverişe 25 TL indirim kuponu aldım. Bu kuponu şimdi kullansam hediye çeki verirler mi? Yoksa bu kuponu da hediye çekini aldıktan sonra ikisini beraber mi kullanmalıyım?
1-2 de etki edeceğini sanmıyorum verirler ama 3. için tam emin değilim, kampanyalar birleştirilemez yazıyor. Mobil zorunlu.

1-2 de etki edeceğini sanmıyorum verirler ama 3. için tam emin değilim, kampanyalar birleştirilemez yazıyor. Mobil zorunlu.

Hediye çeki geldikten sonra çeki kullanmam için bir limit var mı? Mesela 50 liralık bir ürün alırsam çeki kullandıktan sonra bedavaya mı gelecek ürün? 50 Liralık hediye çeki ile Algida uygulamasından gelen çeki birlikte kullanmak mümkün, çok kişi kullanmış gördüğüm kadarıyla.

Hediye çeki geldikten sonra çeki kullanmam için bir limit var mı? Mesela 50 liralık bir ürün alırsam çeki kullandıktan sonra bedavaya mı gelecek ürün? 50 Liralık hediye çeki ile Algida uygulamasından gelen çeki birlikte kullanmak mümkün, çok kişi kullanmış gördüğüm kadarıyla.
Limit yok.

4 al 1 öde kampanyasından 20 kitap alınca 238 tl'lik kitap 35,7 tl'ye geliyor, sistem 200 tl üstü olarak algılayıp 50 tl'lik çek tanımlıyor. 14,3 tl artı 238 tl'lik kitap beleşe gelmiş oluyor. Kötüye kullanmaya çok açık yapmışlar. Ben de yapardım ama kargocular yorulmasın okumayacağım kitaplar için.

Geri
Yukarı