Amazon adresi eksik sorun olur mu?

mstrikeout

Decipat
Makaleler
1
Yer
United Kingdom
Merhaba. Bugün Prime Day olduğundan bir sipariş verdim ve bugün gelecek. Ancak adresimde kapı numarası yazmıyor. Geldiğinde beni ararlar mı? İptal edip tekrar alamam çünkü aynı fiyatlar ve teslimat tarihi yok. Teşekkürler.

Canli desteğe mesaj at duzeltsinler adresini. Ama böylede sorun olmaz.

Kargo firması büyük ihtimal Kolay Gelsin'dir. Kargo yola çıktığında mesaj geliyor. Kuryenin numarası, nerede olduğu vs. gibi bilgiler var. Sizin konuma yaklaştığı anda evde olup, olmadığınızın teyidini almak için mesaj geliyor ve onaylıyorsunuz. O sırada kuryeyi arayarak eksik olan bilgiyi verebilirsiniz.

Kolay Gelsin getiriyorsa kurye ile iletişim çok kolay evet.
Diğer türlü de en fazla şubeye gelir gider ordan alırsınız.

Bu kısımdan emin misiniz? Gönderi sorgu ekranında hiç bu bilgiyi görmedim de.
Mesaj olarak gelecek zaten. Link yollayacaklar. Ona tıklayarak kuryenin adı, numarası, nerede olduğu gibi şeyleri görebileceksiniz. Hatta araba plakası bile gözükecek Kargo yola çıktığı zaman gönderecekler.

Edit: Konu sahibi sordu sandım. Evet, o gönderi sorgu ekranında gözüküyor. Kuryeye ulaş diye bir seçenek var.

Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
Güncelleme: Amazon'a attığım mail ile bana telefonumdan ulaşıldı. Gayet güzel ilgilendiler. AGT Kurye ile geldi ve numara olmamasına rağmen beni aradıkları için bir sorun çıkmadı. Kargomu aldım ve yine bir sorun yoktu. Tekrardan ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…