Amazon alışverişinde ürün ücretinin kesilmemesi

Engin Güven

Hectopat
Daha fazla  
https://www.amazon.de/HyperX-Headset-gunmetal-Zertifiziert-Generalüberholt/dp/B01N2P7NTS

İsimli ürünün kırmızı renkli olanın siparişini verdim. Benim İninal kartımdan sadece 4 TL ücret kesti. Geriye kalan para kartımda gözükmektedir. Siparişim yarın kargoya verilecek. 19 veya 21 Eylül arasında elime ulaşacağı yazıyor. Benim anlamadığım neden tüm parayı çekmedi? Herhangi bir yanlışlık mı oldu? İlk defa Amazon'dan alışveriş yapıyorum. Bilen biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata vermedikçe sorun yok. 1 dolar gibi bir ücreti kontrol amaçlı çekip iade ediyor Amazon bazen. Neye göre yapıyorlar bilmiyorum. Ücret eksikse tamamlayıp tekrar ödeme yapın.

1. Olası Sebep: İninal kartında yeteri kadar para yoktur. O yüzden çekememiştir. (İninal kartın aldığı komisyonu da hesaba kat öyle hesapla)
2.Olası Sebep: Amazon kargoladıktan sonra parayı kesecektir.

Yanlış bilgilendirme
Amazon kargolandıktan sonra alır parayı o yüzden kartında para varsa bir şey alma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı