Amazon AWS Free tier hesabı nasıl silinir?

@RBO geri dönüş yapmamış ama sanırsam olmuştur. Ben 1-2 yıl önce aynı sorunu yaşamıştım o zamandan beri bir sıkıntı yaşamadım. Ödemezseniz hesabınız kalıcı olarak kapatılır başka bir şey olmaz.

Arka tarafı kaybetme korkusundan dolayı ödedim :) eskiden ayda 4-5 kez çekmeye çalışırlardı çektiler bir daha da borç gelmedi.

Hocam aynı sorun bende de var bir türlü çözemedim, ileride üstüme borç falan kalmasın? Adımlar aynı.

Hocam ne kadar borç var az bir şey ise ödeyin ben ödedim.

hocam ödeyeceğim fakat ödeyemiyorum saçma sapan bir durum bu gün bi e posta daha aldım. bana dedikleri şey başka bir fatura yansıyabilir felan kısaca. Free'i seçtiğim halde boş boş para ödememi bekliyor, başka arkadaşım bir şey olmaz hesabın kapanır gibisinden bir şey dedi saçma sapan işler

@RBO geri dönüş yapmamış ama sanırsam olmuştur. Ben 1-2 yıl önce aynı sorunu yaşamıştım o zamandan beri bir sıkıntı yaşamadım. Ödemezseniz hesabınız kalıcı olarak kapatılır başka bir şey olmaz.
hocam bu gün tekrar bi e posta aldım ödeme felan bir şeyler diyordu çeviriden baktığımda ödemeyi düşünmüyorum çünkü ödemeye çalıştım ve reddetiler saçmalıktan ibaret. Bu gün hesabımın kapatıldıgını felan söylen bi e posta aldım

hocam bu gün tekrar bi e posta aldım ödeme felan bir şeyler diyordu çeviriden baktığımda ödemeyi düşünmüyorum çünkü ödemeye çalıştım ve reddetiler saçmalıktan ibaret. Bu gün hesabımın kapatıldıgını felan söylen bi e posta aldım
Bende de öyle oldu kapandı ama hiçbir sıkıntı olmadı. Ön ödemeli Kart kabul etse azure daha mantıklı gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı