Amazon AWS kartımdan 333 TL çekti!

Rosseckx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sovngarde
Amazon'un VDS'sini ücretsiz kullanıyordum. Süresi de vardı.

IMG-20190910-WA0006.jpg

Kartımdan bilgim dahi olmadan otomatik çekim yaptı. 58 dolar.

Screenshot_2019-09-10-06-49-36-662_finansbank.enpara.png

Ne yapmam gerekiyor? İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Şikayetvarda da bu durumla çok karşılaşan olmuş.

İptal et VDS işlemini. Mail at hemen geri dönüş yapılıyor. Benim de benden habersiz Amazon Prime için 60 TL alınmıştı. Mail attım ve 2 3 gün içinde iade edildi hesabıma. Maili ingilizce yazman ve derdini iyi anlatman gerek. Yoksa uzuyor mailler.

İptal et VDS işlemini. Mail at hemen geri dönüş yapılıyor. Benim de benden habersiz Amazon Prime için 60 TL alınmıştı. Mail attım ve 2 3 gün içinde iade edildi hesabıma. Maili ingilizce yazman ve derdini iyi anlatman gerek. Yoksa uzuyor mailler.
Teşekkürler mail atıyorum. Bu tarz işlemlerle ilgilenen mail adresleri var mı?

Adresinden teknik servisine mail attım. Yaklaşık 1.5 günde iade ettiler. Şansıma dolar artmış 333 lira 335 olarak geldi. Dolar her zaman win win.

Adresinden teknik servisine mail attım. Yaklaşık 1.5 günde iade ettiler. Şansıma dolar artmış 333 lira 335 olarak geldi. Dolar her zaman Win Win.

Benzer bir durum başıma geldi 27 TL'den benden çekmişler bedava OPENVPN açmıştım nasıl iade isteyebilirim detaylıca yardım etme şansın var mı ?

Adresinden teknik servisine mail attım. Yaklaşık 1.5 günde iade ettiler. Şansıma dolar artmış 333 lira 335 olarak geldi. Dolar her zaman win win.
Yatırım tavsiyesi değildir hahaha.

Geri
Yukarı