Amazon aws kartımdan para çekti

emreatabeys

Kilopat
Daha fazla  
WhatsApp Image 2021-05-31 at 00.30.24.jpeg

Merhaba, ben Amazon'dan bedava openvpn kurmuştum fakat anlamadığım 2-3 hafta sonra kartımdan para çekildi. Bu parayı iade alabilir miyim yardımcı olabilecek birisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen çekip geri yatırıyorlar kontrol etmek için. Kartini kullanacağın zaman internet alışverişine açman daha güvenli olur.
Geri yatmassa desteğe yaz.

O islem 1 dolar diye biliyorum bu ucretlendirmeye benziyor destege yazmayi deneyeceğim ama nasıl oldugunu bilmiyorum arastiriyorum su parayi alsam iyi olacak.

Vallahi neyapacağım bilmiyorum o parayı geri alamam sanırım hesabı kapatacağım ama borcum var mı onu da anlamadım sonra sorun yaşamaktan korkuyorum.
Bankana harcama itirazı yapmayı dene bir de amazon da uyeliklerini dondursunlar. Ayrica uzulme yani kasma kendini korkma da. Kucuk para canindan onemli degil.

Eki Görüntüle 1048750

Merhaba, ben Amazon'dan bedava OpenVPN kurmuştum fakat anlamadığım 2-3 hafta sonra kartımdan para çekildi. Bu parayı iade alabilir miyim yardımcı olabilecek birisi var mı?

Aws bedava VDS alma yeri şöyle yapacaktın aws yi kaydettikten sonra ya kartı kapatacaktın ya da aws aobneliği iptal edecektin işin bittiğinde.

Geri
Yukarı