Çözüldü Amazon.com Prime üyelikte kargo ücreti ödenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

madsea25

Decipat
Daha fazla  
Amerika Amazon'dan projeksiyon buldum çok uyguna da geliyor eğer teslimat ücreti olmasaydı. Merak ettiğim şey amazon.com Prime üyeliği alırsam kargo ücretinde indirim vs olur mu? Ona göre alacağım da.

Çözüm
Uluslararası lojistik söz konusu olduğunda Prime üyeliğinin ayrıcalıklarından yararlanamıyorsunuz.

The following items are ineligible for Prime Shipping:

• Items fulfilled by Amazon Marketplace sellers that aren't marked as Prime-eligible
  • Magazine subscriptions
  • Personalized gift cards
  • Any item that doesn't have a message indicating that it's eligible for Prime on its product page
  • Addresses in the US territories, possessions, and protectorates (other than Puerto Rico)
  • International destinations
  • Items with Scheduled Delivery
Satın alma ekranında fiyat yazar zaten, kargo çıkarsa da orada görürsünüz.

Hocam ben de biliyorum onu da ona göre Prime alacağım işte. Boş yere almamak için sordum size.

Uluslararası lojistik söz konusu olduğunda Prime üyeliğinin ayrıcalıklarından yararlanamıyorsunuz.

Teşekkürler hocam, ben de öyle görmüştüm.

2 yıldır amazon prime üyeliğim var. Yurt dışı ürün aldığımda vergi ve ek masraflar ödemiştim. Ama tr den aldığım ürünlerde hiçbir şekilde kargo ücreti vermedim.

Ben yararlandım vergi ödedim birtek muhtemelen bazı ülkelerde işe yarıyor bazılarında yaramıyor Almanya'dan gelmisti benimki

Yeni konular

Geri
Yukarı