Amazon.com.tr anakart arka plaket poşeti açıkken iade yapılır mı?

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Amazon TR'den 3 adet sipariş de bulundum, Samsung Evo 860, G.Skill 3600MHz RAM, B450 Tomahawk Max. Sorunum şu anakartı ve SSD'nin kutusu açtım bir de. Anakartin arka plaketinin poşeti açıp çıkarmıştım iade talebinde bulunduğumda arka plaketinin poşetini açtığım için sıkıntı çıkartırlar mi? Bilgim olmadığı için soruyorum teşekkürler.

Not: Kargodan kaynaklı ürünlerin kutusunda küçük hasarlar. Mevcut fotoğrafları var elimde bu da sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Amazon müşterilerini ön planda tutan bir firma, İade politikaları hakkında bir bilgim yok ancak Amazon'un müşterisini destekleyeceğini düşünüyorum.

Kutusuyla gelen tüm ürünlerle birlikte kutusu ile birlikte iade ettiğinizde eğer 14 gün içinde iade ederseniz yani cayma hakkınızı kullanırsanız üründe bir hasar olmaması durumunda iade alacaklardır.

Kutusuyla gelen tüm ürünlerle birlikte kutusu ile birlikte iade ettiğinizde eğer 14 gün içinde iade ederseniz yani cayma hakkınızı kullanırsanız üründe bir hasar olmaması durumunda iade alacaklardır.

Ürünlerde gördüğüm kadarı bile hiçbir hasar yok sadece kutularında biraz var oda kargodan kaynaklıydı teslim aldığımda hasarlıydı. Ve dediğim gibi anakartın arka plaketinin poşetini açmıştım o sıkıntı yarartırmı.

Yeni konular

Geri
Yukarı