Amazon.com.tr'de ucuz RTX 2080 Ti

patito

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun,Türkiye
Amazon.com.tr'de gezinirken RTX 2080 Ti buldum, yaklaşık 6620 TL. Güvenilir mi sizce? Bir sıkıntı çıkarmaz diye düşündüm ama yine de şüphe duydum sonuçta. Bahsettiğim ekran kartı şu:
RTX 2080 Ti olmasına sevindim daha da çok Gaming Trio olmasına sevindim. MSI gerçekten çok kaliteli ve kutu içeriği güzel ürünler üretiyor. Eğer cidden böyleyse çok iyi bir haber resmen RTX 2080 fiyatına RTX 2080 Ti satıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcı Amazon değil. Bu durumda satıcının güvenirliği önemli. Amazon üzerinden yapılan alışverişlerinizde sorun yaşamazsınız satıcı güvenli olmasa da.

merhaba size önerim 2080 ti almamanız. ben aldım ve bozuldu, kısa bir araştırma yaparsanız 2080 ti kartlardan çoğu kişi şikayetçi.

Amazon üzerinden aldığınız için bir problem yaşama ihtimaliniz çok zor, olsa bile yardımcı olacaklardır.

Eğer kartların çoğunluğunda problem olsaydı kartlar geri toplatılırdı. Her ününün bazı üretim serilerinde hata çıkabilir ve bu her marka, modelde olabilir.

Kartı beğenmese veya problemli bir durum olursa zaten kartı iade edebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı