Amazon.com'dan dizüstü bilgisayar almak

tatrit

Hectopat
Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Ama daha önce Amazon Amerika'dan bir şey almadım o yüzden aklıma takılan birkaç soruyu sormak istiyorum. Öncelikle +400 Dolar'ın üzerine daha sonrasında vergi vermem gerekecek mi? Bir de şarj aleti Amerika uyumlu olacak sadece prizini değiştirmem yeterli mi yoksa yeni bir adaptör mü almalıyım? Bunlar haricinde bilmem gereken şeyler var mı? Teşekkürler linki de bırakıyorum aşağıya.

[14:26]
https://www.amazon.com/ASUS-Display...896617011&s=computers-intl-ship&sr=1-156&th=1

İçinde kargo+vergiler yazıyor ama tam bilmiyorum.

garantisinin global olup olmadığını kontrol et lütfen
local garantili ürünleri satın alma local garantili ürünler sadece kayıtlı olduğu ülkede garantili işlem görür

3240TL vergi tutuyor sanırım 15000TL oluyor.

Satın alırken vergisini ödüyorsunuz.

Arkadaşın konusuna kaynadım ama aynı şekilde 190 dolarlık işlemci alsam ne olur? Ne kadar öderim?

TR'de fiyatı zaten 17K. 1.5-2K için bu kadar şeye değer mi sizin bileceğiniz iş.

Hocam , 1500 euro üzerine ekstra vergi var , siparişine başka şeyler ekleyip gümrükte kalmasın ürünün sonra dikkat et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…