Amazon.com'dan Minimum 50$ Gift Card Alana 10$ Promosyon Kodu Hediye Anlatımı

Raydric

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Selam, başlıkta belirttiğim gibi Amazon'un böyle bir kampanyası bulunuyor. Ben bu haberi sizlere geç bildiriyorum çünkü işlerden dolayı rehber konu açmaya vakit bulamazdım fakat geç olsun da güç olmasın diyelim. Öncelikle bu konuyu ana konuma takiben açıyorum, yani detaylı alışveriş yapma bilgisine yine oradan ulaşabilirsiniz.

Amazon.com'dan Ayrıntılı Alışveriş Rehberi ve SSS | Technopat Sosyal

Öncelikle kampanya hakkındakiler ve bu kupon nerelerde, ne şekilde kullanılabilir onlardan bahsedeyim.

1. Bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerlidir.
2. Gift Card'ın son kullanım tarihi yoktur.
3. Promosyon kodunu en geç 16 Ekim 2015 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
4. Gelecek olan 10$ promosyon kodunu yalnızca "sold by Amazon.com." yazılı ürünlerde kullanabilirsiniz.
5. Bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilirsiniz.

*Gift Card'ı satın aldıktan sonra promosyon kodunuz maksimum 3 gün içerisinde size iletilecektir.
*Bu kampanyadan her üye yararlanamaz, genelde eski üyeler yararlanabilmektedir.

Öncelikle Amazon.com üzerinden üyeliğinize giriş yapın ve aşağıya vereceğim kampanyamızdan yararlanacağımız sayfaya gidelim.

Amazon.com: Exclusive Gift Card Offer: Gift Cards

*Eğer bu sayfaya giriş yaptığınızda karşınıza altta devam edeceğimiz resimlerdeki gibi bir yazı değilde "Unfortunately, you are not eligible for this offer." yazısı geliyorsa demek ki bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz demektir.

1.jpg

Şimdi öncelikle bu sayfadan yararlanabileceğimizi görmüş oldum. Artık sıra işlemlerde, ilk olarak "Click to add the code to your account" yazısına tıklayalım. Yeşil bir yazı çıkacak eğer ki kırmızı bir yazı çıkarsa sanırım daha önce yanlışlıkla da olsa bu sayfaya giriş yapmış ve o butona daha önce tıklamışsınızdır ancak sorun değil eğer bu kampanyadan henüz yararlanmamış iseniz devam edebilirsiniz. Daha sonra "Amazon Gift Card - Email" yazısına tıklayalım ve devam edelim.

2.jpg

Gelen sayfada "Amount" kısmından minimum bu kampanyadan yararlanmamız gereken fiyat olan 50$ veya fazlasını seçebilir veya o kısmın yanında olan boşluğa istediğiniz fiyatı yazabilirsiniz.

3.jpg

"Amount" kısmını hallettikten sonra aşağıda yer alan mail adresi kısmını ve isminizi de yazdıktan sonra "Proceed to checkout" yazısına tıklayabilirsiniz.

4.jpg

Artık son aşamamıza geldik ve buraya geldikten sonra da son olarak "Place your order" yazısına tıklıyoruz ve siparişimiz oluşturuluyor. Siparişimiz dijital olduğundan dolayı Gift Card bize 5 dakika içinde teslim edilecektir.

Dostum şu anda aktif mi bu olay, geçen sordum kampanya bitti demişti. Çok teşekkürler konu açıp bilgilendirdiğin için. Ben yararlanabiliyorum sanırım, kaç günde geliyor 10 dolar tahmini olarak?

gift card direk bakiye gibi birşey olarak mı geliyor yoksa hediye kuponu hediye para gibi sadece özel kullanım alanları şekilde çevrili mi kusura bakmayın konuyu hortlattım ama :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı