Amazon.com'dan ürün almak

Mertbsrr

Centipat
Amazon.com: Asus Vivobook K570ZD Laptop, 15.6” FHD IPS-Level, AMD Quad Core Ryzen 5 2500U up to 3.6 GHz, GeForce GTX 1050 Graphics, 8GB DDR4 RAM, 256GB PCIe SSD, Wi-Fi 5, Fingerprint, Backlit KB: Computers & Accessories linkte ki laptop ASUS tarafından Türkiye'ye getirilmiyor Amazon.com'dan almayı düşünüyorum yaşayabileceğim sorunlar hakkında bilgi sahibi olan birilerinden yardım istiyorum. Vergisi ödeme ekranında alınıyor sanırım ama herhangi bir ek ücret çıkar mı veya ASUS global bir garanti mi sağlıyor yoksa bozulduğunda laptop'un hiçbir muhattap bulamaz mıyım bunun gibi bilgilere sahip deneyimi olan biri yanıtlayabilirse çok memnun olurum. Laptop'u özellikle bunu seçme nedenim i5 ve i7 güncel sürümler çok fazla ısınıyor Ryzen 5 2500U ülkemizde ya Vega ya da RX560X gibi ekran kartıyla birlikte olduğu için bu laptop'u seçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı