Amazon.de üzerinden alışveriş yaparken 3D Secure Hatası

Son Anka

Kilopat
Daha fazla  
Hata aynen başlıkta ki gibidir. İki tane banka kartına sahibim biri Ziraat Bank diğeri ise Albaraka Türk ancak her ikisi de banka kartı oldukları için 3D Secure doğrulaması olmadan alışveriş yapamıyorum. Sipariş verdiğim ürünler site tarafından onaylanıyor ancak banka onay vermediği için iptal oluyor. Müşteri hizmetleri ile konuştum bana Kredi Kartı kullanmadığım sürece aynı hatayı alacağımı söyledi. Ancak bir arkadaşım İninal ile Amazon.de üzerinden 3D Secure sorunu yaşamadan alışveriş yapabileceğimi söyledi.

İninal ile Amazon.de üzerinden ürün satın alabilir miyim ? Yada sorunsuz ürün satın alabileceğim başka bir yol var mı ? Yoksa Kredi Kartı ile mi almak zorundayım illa ki ? Eğer öyle ise bir Kredi Kartı çıkarmam gerekecek sırf bunun için :kızgın:

Banka kartıyla nasıl alışveriş yapacaksın ki? Kredi kartı şart.
Sanal kart uygulamasını araştırdın mı? 3D secure ödeme var mı bilmiyorum sanal kartta. Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.

Sanal kart uygulamasını araştırdın mı? 3D secure ödeme var mı bilmiyorum sanal kartta. Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.
Banka kartının amacı alışverişdir. Banka kartı ile hepsiburada gibi sitelerden alışveriş yaptım. Hiçbir sıkıntı çıkmadı. Ininal ile de hem hepsiburada hemde amazon.de gibi sitelerden alışveriş yaparken bir sorun çıkmadı.

Dostum sen çok yanlış biliyorsun Banka Kartı konusunu bilgin olsun :D

Banka kartının amacı alışverişdir. Banka kartı ile hepsiburada gibi sitelerden alışveriş yaptım. Hiçbir sıkıntı çıkmadı. Ininal ile de hem hepsiburada hemde amazon.de gibi sitelerden alışveriş yaparken bir sorun çıkmadı.

Aynen öyle şu ana kadar Hepsiburada, Webdenal, İnventus ve N11 gibi bir çok siteden alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım. Hatta İnventus üzerinden aldığım ürün toplama bilgisayardı 5000 TL kadar paraya aldım banka kartından direk çektiler ve hiç sorun falan olmadı :D Ancak Amazon'un 3D Secure sistemi olmadığı için bu sorunu yaşıyorum :(

Edit: EnPara Kart siparişi verdim işe yarar mı amazonda tam bir bilgim yok. Yarar diyen arkadaşlarım oldu. Deneyip konuya bilgi vereceğim :( :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı