Amazon.de Xbox Series S Tecrübem

Hem Switch hemde Series X aldım. Satıcının Amazon olmasına dikkat ediniz yeter. Amazon tüm vergileri, ödenecek tutarları tek kalemde hesaplıyor. DHL ile geldi ikiside bana, kargo konusunda da problem yok, garanti konusunda da.

Hocam vergi ne kadar ödediniz?

1000₺ civarı ama o da aldığım fiyata dahildi dostum.

Hayırlı olsun hocam, aynı hevesle eskitmeniz dileğiyle.

Teşekkür ederim kardeşim Allah herkese daha iyisini versin.

Garanti için Türkiye'de yaşadığınızı söylediniz mi?

Evet hem Amazon'a, hem Microsoft'a söyledim.

Ben de böyle aldım. Ayrıca fiyat artmadan 6 taksit imkanı mevcut.

Aynen dostum bende 6 taksit aldım.

Aldığım fiyata dahildi.

Ben de almayı planlıyordum oradan ancak bütçemi arttırıp X alayım dedim. Eğer almazsam oradan alacağım.

İyi bir inceleme olmuş.👍

Teşekkür ederim kardeşim senden de bekliyoruz.

Ben de o şekilde aldım ancak akrabamın adresine sipariş verdim o getirdi. Cihazı siteden kaydedince garantide problem olmuyor.

👍🏻

Almanya'dan 1 günde elinize ulaşması inanılmaz gerçekten. Amazon teslimat konusunda kendini aştı.

Kesinlikle katılıyorum.

Hem Switch hem de Series X aldım. Satıcının Amazon olmasına dikkat ediniz yeter. Amazon tüm vergileri, ödenecek tutarları tek kalemde hesaplıyor. DHL ile geldi ikisi de bana, kargo konusunda da problem yok, garanti konusunda da.

👍🏻

Bu arada geçen yaz bende aynı şekilde aldım sorunsuz bir şekilde elime ulaştı 3 gün içerisinde (antalyanın uzak bir ilçesinde yaşıyor olmama rağmen)
Ayrıca geldikten sonra hesabıma 70-80TL'lik bir para iadesi de yapılmıştı vergisi bazen +- az veya çok çıkabiliyor yani dürüst bir şekilde vergi parası fazla gelince kalan miktarı bana iade etmişlerdi. Zaten garantisi aynı birebir Türkiye garantisi gibi. Hiçbir sorun/sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim her türlü.
O zamanki TR piyasasından 400-500 TL civarı ucuza almıştım.

B49A5536-E9D7-4DF3-88CF-0BAA461CC8A1.jpeg

Geri
Yukarı