Amazon.de Ziraat Kart ile alışveriş

Akerlerce

Femtopat
Daha fazla  
Gençler ahiret sorusu gibi soru var kafamda :D Ben Amazon.de'den Xbox Series alacağım. Ödeme kısmında Euro'yu seçeceğim fakat benim Ziraat Banka kartım var ve içine direk Türk Lirası şeklinde atsam banka onu kendi Euro'ya çeviriyor mu?

Kafasına göre millet yorum yapmış. Bilmeyen yorum yapmasın. Ziraat banka kartı, 3d secure alt yapısı ile çalışır. Yani doğrulama esaslı çalışır. Limit istediği kadar yüksek olsun yurt dışına açık olsun bankan izin vermeyecektir güvenlikten dolayı.
Bu arada benimki Ziraat gençkart banka kartı ve alışveriş yapabilme ihtimalim yok mu yani
Kart türü cüzdan. Yani hesap kartı olan kartlarla alışveriş yapamazsın. Kredi kartı ile alışveriş yapabileceksin.
Anladım bende Burs kartı var Ziraatin hem banka kartı hemde kredi kartı kredi kartının limiti 1000 tl ben kredi kartının içine para atabilirmiyim ki

Bu arada benimki Ziraat gençkart banka kartı ve alışveriş yapabilme ihtimalim yok mu yani

Bir nevi kredi kartı diye biliyorum. En mantıklısı şubeyle görüşmen. Ben alış veriş yapamadım. Ziraat banka kartı, İş bankası banka kartı, Vakıfbank banka kartı, Halkbank banka kartı, Bunlarla ben alışveriş yapamadım. Bütün sorumlulukları kabul ettim yine de olmadı. Lafı çok uzatmadan şunu söylemek istiyorum. Ziraat bankası şubesine gidip kartının mail order özelliği açık mı sorgulatmanı tavsiye ediyorum.

Bir nevi kredi kartı diye biliyorum. En mantıklısı şubeyle görüşmen. Ben alış veriş yapamadım. Ziraat banka kartı, İş bankası banka kartı, Vakıfbank banka kartı, Halkbank banka kartı, Bunlarla ben alışveriş yapamadım. Bütün sorumlulukları kabul ettim yine de olmadı. Lafı çok uzatmadan şunu söylemek istiyorum. Ziraat bankası şubesine gidip kartının mail order özelliği açık mı sorgulatmanı tavsiye ediyorum.
anladım bende kredi kartı var fakat limiti 1000 tl benim alacağım ürün 3700 tl ben bu karta bu parayı atabilir miyim?

Geri
Yukarı